Máte rádi takovýto způsob humoru?

Až jsem bulvy vyvalil.
Díky za názory.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=lz3o9Hwg4Es
Otázka snad zněla jasně,Quentos aspon ocenil to,že si někdo dokáže udělat prču jen proto,že žije.

Nejlepší odpověď
gecco

To je „humor“???
:-O

Další odpovědi
annas

Zřejmě jsi bulvínek, když vyvaluješ bulvy. Údivem, nebo úžasem?

Podle počtu zhlédnutí videa toto blbnutí moc uživatelů nezaujalo.

Mě rovněž ne, mám ráda jiný humor.:-))

anonym

Na tvé odkazy neberu zřetel, neboť jsou pravděpodobně hloupého rázu…

Poděkoval si předem za názory a já ti ten svůj napsal. Ještě něco? Když tak v diskuzi.

quentos

Palec nahoru za to, že si dokáží ve svém věku ještě takhle zablbnout.
Ale jinak mi to moc vtipný nepřišlo :{/>

Děda Louda

Ptáš se na humor, leč já nic takového v odkazu nevidím.

anonym

Jugare, zapomněl jsem Ti napsat, diskutuji na vícero servrech a všude chválím komunisty.Ještě se mně nestalo, aby si na mně někdo adminovi stěžoval a oni mně zabanovali.
První slova, které píšu jsou ZLATÍ KOMUNISTI a pak se rozepisuji dále. Pouze krysa jako ty se ohradila, jiní ne.
Kdybych byl tak podlý jako TYYY, tak jsem také schopný Ti napsat „ty zasr.. a pojmenovat Tě pánským přirozením“.
Jenže jsem pochopil, že Ty jsi mdlého rozumu a tak se nebudu před dementem shazovat.
A TEĎ MNĚ KLIDNĚ NECH ZABANOVAT, PROTOŽE DNES JE POSLEDNÍ DEN, KDY JSEM SEM VKROČIL.

anonym

lahny, nechoď nikam, aspoň někdo normální tady zůstat musí, bylo by velmi jednoduché odejít, …proč dělat někomu tak velkou radost?

anonym

Co to sem píšeš zase za nesmysly?
Jak já tě můžu zabanovat,nejsi už senilní?

anonym

Važ slova, Lahny. To bys mu udělal nesmírnou radost k vánocům. Vzpomeň si na ten ocas…

anonym

Anno S,bulvínek nejsem,to video tam dali na truc,tak proto jsem se ptal,jestli tomu někdo rozumí a né,že já to nějak chválím,ale proti gustu žádnej dišputát.

annas

Ad Jugárku, jugárku,

přeložíš mě do češtiny, o co jde? Doplnění odpovědi je o voze, tvoje reakce v diskusi o koze.

Myslíš si, že myslíš, že umíš stupňovat přídavné jméno schopný – schopnější, nejschopnější a 4. stupeň všehoschopný?

Který se k tobě hodí? Nahlašování otázek a odpovědí, urážky některých uživatelů, msta, zveřejňování osobních údajů bez souhlasu, porušování kodexu atd. svědčí, že své nemorální jednání pokládáš za prospěšné Odpovědím .

Uvědomuješ si, že útokem na ženy tvůj virtuální obraz získává trhliny, že ztrácíš své obdivovatelky, když si uvědomí, že nerespektuješ pravidla slušného chování, neuznáváš základní morální pravidla atd.?

Místo toho, abys přemýšlel jak poděkovat, tak přemýšlíš jak ublížit. Brrr. Duše jak bahno ze stoky
..
P. S. Stále čekám na na radu, jak vytvořit „odpovědi ve svém oku“. Zatím je mám stále na PC … .

Hihihihi …

annas

Raději přeložit mi nebo mně .. vím, ale … -((

gecco

😉