Máte rádi takovýto způsob humoru?

Až jsem bulvy vyvalil.
Díky za názory.
https://www.youtube.com/…
Otázka snad zněla jasně,Quentos aspon ocenil to,že si někdo dokáže udělat prču jen proto,že žije.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To je "humor"???
:-O

Další odpovědi:

Zlatý

Zřejmě jsi bulvínek, když vyvaluješ bulvy. Údivem, nebo úžasem?

Podle počtu zhlédnutí videa toto blbnutí moc uživatelů nezaujalo.

Mě rovněž ne, mám ráda jiný humor.:-))

Zlatý

Na tvé odkazy neberu zřetel, neboť jsou pravděpodobně hloupého rázu...
============================== ===
Poděkoval si předem za názory a já ti ten svůj napsal. Ještě něco? Když tak v diskuzi.

Zlatý

Palec nahoru za to, že si dokáží ve svém věku ještě takhle zablbnout.
Ale jinak mi to moc vtipný nepřišlo :{/>

Zlatý

Ptáš se na humor, leč já nic takového v odkazu nevidím.

Diskuze k otázce

Stříbrný

lahny

Jugare, zapomněl jsem Ti napsat, diskutuji na vícero servrech a všude chválím komunisty.Ještě se mně nestalo, aby si na mně někdo adminovi stěžoval a oni mně zabanovali.
První slova, které píšu jsou ZLATÍ KOMUNISTI a pak se rozepisuji dále. Pouze krysa jako ty se ohradila, jiní ne.
Kdybych byl tak podlý jako TYYY, tak jsem také schopný Ti napsat "ty zasr.. a pojmenovat Tě pánským přirozením".
Jenže jsem pochopil, že Ty jsi mdlého rozumu a tak se nebudu před dementem shazovat.
A TEĎ MNĚ KLIDNĚ NECH ZABANOVAT, PROTOŽE DNES JE POSLEDNÍ DEN, KDY JSEM SEM VKROČIL.

Stříbrný

Samba

lahny, nechoď nikam, aspoň někdo normální tady zůstat musí, bylo by velmi jednoduché odejít, ...proč dělat někomu tak velkou radost?

anonym

Co to sem píšeš zase za nesmysly?
Jak já tě můžu zabanovat,nejsi už senilní?

Zlatý

barbakan

Važ slova, Lahny. To bys mu udělal nesmírnou radost k vánocům. Vzpomeň si na ten ocas...

anonym

Anno S,bulvínek nejsem,to video tam dali na truc,tak proto jsem se ptal,jestli tomu někdo rozumí a né,že já to nějak chválím,ale proti gustu žádnej dišputát.

Zlatý

annas

Ad Jugárku, jugárku,

přeložíš mě do češtiny, o co jde? Doplnění odpovědi je o voze, tvoje reakce v diskusi o koze.

Myslíš si, že myslíš, že umíš stupňovat přídavné jméno schopný - schopnější, nejschopnější a 4. stupeň všehoschopný?

Který se k tobě hodí? Nahlašování otázek a odpovědí, urážky některých uživatelů, msta, zveřejňování osobních údajů bez souhlasu, porušování kodexu atd. svědčí, že své nemorální jednání pokládáš za prospěšné Odpovědím .

Uvědomuješ si, že útokem na ženy tvůj virtuální obraz získává trhliny, že ztrácíš své obdivovatelky, když si uvědomí, že nerespektuješ pravidla slušného chování, neuznáváš základní morální pravidla atd.?

Místo toho, abys přemýšlel jak poděkovat, tak přemýšlíš jak ublížit. Brrr. Duše jak bahno ze stoky
..
P. S. Stále čekám na na radu, jak vytvořit "odpovědi ve svém oku". Zatím je mám stále na PC ... .

Hihihihi ....

Zlatý

annas

Raději přeložit mi nebo mně .. vím, ale ... -((

Zlatý

gecco

;-)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.