Avatar uživatele
anonym

Máte rádi takovýto způsob humoru?

Až jsem bulvy vyvalil.
Díky za názory.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=lz3o9Hwg4Es
Otázka snad zněla jasně,Quentos aspon ocenil to,že si někdo dokáže udělat prču jen proto,že žije.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3066 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

To je „humor“???
:-O

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Zřejmě jsi bulvínek, když vyvaluješ bulvy. Údivem, nebo úžasem?

Podle počtu zhlédnutí videa toto blbnutí moc uživatelů nezaujalo.

Mě rovněž ne, mám ráda jiný humor.:-))

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Na tvé odkazy neberu zřetel, neboť jsou pravděpodobně hloupého rázu…

Poděkoval si předem za názory a já ti ten svůj napsal. Ještě něco? Když tak v diskuzi.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Palec nahoru za to, že si dokáží ve svém věku ještě takhle zablbnout.
Ale jinak mi to moc vtipný nepřišlo :{/>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Ptáš se na humor, leč já nic takového v odkazu nevidím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Jugare, zapomněl jsem Ti napsat, diskutuji na vícero servrech a všude chválím komunisty.Ještě se mně nestalo, aby si na mně někdo adminovi stěžoval a oni mně zabanovali.
První slova, které píšu jsou ZLATÍ KOMUNISTI a pak se rozepisuji dále. Pouze krysa jako ty se ohradila, jiní ne.
Kdybych byl tak podlý jako TYYY, tak jsem také schopný Ti napsat „ty zasr.. a pojmenovat Tě pánským přirozením“.
Jenže jsem pochopil, že Ty jsi mdlého rozumu a tak se nebudu před dementem shazovat.
A TEĎ MNĚ KLIDNĚ NECH ZABANOVAT, PROTOŽE DNES JE POSLEDNÍ DEN, KDY JSEM SEM VKROČIL.

před 3066 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

lahny, nechoď nikam, aspoň někdo normální tady zůstat musí, bylo by velmi jednoduché odejít, …proč dělat někomu tak velkou radost?

před 3066 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Co to sem píšeš zase za nesmysly?
Jak já tě můžu zabanovat,nejsi už senilní?

před 3066 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Važ slova, Lahny. To bys mu udělal nesmírnou radost k vánocům. Vzpomeň si na ten ocas…

před 3066 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Anno S,bulvínek nejsem,to video tam dali na truc,tak proto jsem se ptal,jestli tomu někdo rozumí a né,že já to nějak chválím,ale proti gustu žádnej dišputát.

před 3066 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad Jugárku, jugárku,

přeložíš mě do češtiny, o co jde? Doplnění odpovědi je o voze, tvoje reakce v diskusi o koze.

Myslíš si, že myslíš, že umíš stupňovat přídavné jméno schopný – schopnější, nejschopnější a 4. stupeň všehoschopný?

Který se k tobě hodí? Nahlašování otázek a odpovědí, urážky některých uživatelů, msta, zveřejňování osobních údajů bez souhlasu, porušování kodexu atd. svědčí, že své nemorální jednání pokládáš za prospěšné Odpovědím .

Uvědomuješ si, že útokem na ženy tvůj virtuální obraz získává trhliny, že ztrácíš své obdivovatelky, když si uvědomí, že nerespektuješ pravidla slušného chování, neuznáváš základní morální pravidla atd.?

Místo toho, abys přemýšlel jak poděkovat, tak přemýšlíš jak ublížit. Brrr. Duše jak bahno ze stoky
..
P. S. Stále čekám na na radu, jak vytvořit „odpovědi ve svém oku“. Zatím je mám stále na PC … .

Hihihihi …

před 3066 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Raději přeložit mi nebo mně .. vím, ale … -((

před 3064 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

😉

před 3066 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek