Karolína

Psychologická hádanka č.2!

Opět hádanka z Bohnic. Prý se pomocí souboru těchto otázek může určit masový vrah. Nejsem si ale jistá.

Jsou dvě dcery na pohřu své matky a jedna z nich se tam velice zamiluje do jednoho kluka, který tam je taky. Když jdou dcery domů, ta co se zamilovala zabije tu druhou. Otázkou je proč ji zabila? Opět mohu napovědět že to není kvůli majetku, ani kvůli tomu, že by se do něj zamilovala i ta druhá. Zkuste na to přijít…
Doplňuji:
Správné řešení otázky je od JayDee446.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Nechápu proč odpovídáte na otázku…

Další odpovědi
HerbiG

Je z Bohnic :D proste je to krava :D

JayDee446

Protože myslí, že by se mohly potkat na pohřbu té dcery, ne? :)

Dia

No zamilovat se na pohřbu své matky jaksi nejde,leda, že by byla vrah své matky.