straširybka

Další hádanka

jsou 3 žárovky v jedné místnosti a 3 vypínače, všechny v poloze zhasnuto. mezi místnostmi je dlouhá klikatá chodba tak, že nemůžete vidět z jedné do druhé. jste u vypínačů, můžete přepínat kolikrát chcete, ale jen jednou se smíte jít podívat na žárovky. jak zjistíte, který vypínač ke které patří?
Doplňuji:
aha miroslave, to jsem nevěděla. ale když ty taky znáš a víš všechno 😁 napíšu ti urážlivý mail asi 😁

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To jsem tady říkal už kdysi já.
Zapnu jeden a čekám a čekám, pak zapnu druhý a jdu se podívat.
Víc neřeknu.

Další odpovědi
lilibou

to sme si rikali ve skole v matematice..kdyz sme brali logiku..já to vím ale nechci to rikat abych to nekazila ostatním:)