Karolína

Psychologická hádanka!

Od kamaráda pracujícího ve „cvokárně“ jsem dostala otázku. Teda pět ale ty vám povím jindy.

Takže…je strom na šiřém prostranství. Na tom strome je větev a na té větvi přivázaný oběšenec. Pod ním je půl metru místa a veliká kaluž. Otázkou je jak se tam dostal. Mohu napovědět, že je to sebevrah, nepoužil žádné nářadí a ani po tom stromě nevyšplhal. Hlavní roli tam hraje kaluž. Jo a ani nepřišly povodně 🙂
Doplňuji:
Ten snížek je skoro odpovědˇ. Sebe vrah si dal pod sebe kus ledu a nechal ho rozpustit.

Nejlepší odpověď
Jahoda

také nechápu, proč tu odpověď prozrazujete..

Další odpovědi
standa

…povodně to nebyly, ale byla zima a padal snížek a sebevrah si udělal ze sněhu ´židličku´, ne?

GangstaHelper

Nikdy jsem nestudoval, jak stromy rostou, ale nepověsil se tam, ještě než ten strom vyrostl do svojí výšky?
Doplňuji:
Prozrazujeme, k tomu tu snad je, je pak na Vás si naše odpovědi nepřečíst, když nechcete :).

mojitek

a proc hned prozrazujete reseni te hadanky???

fortin

a proc hned prozrazujete reseni te hadanky???

Zdroj: http://www.mp3hit­s.cz/mixy-a-remixy-f350.html