Pokročilý

první sperma

Dobrý den ... je mi 12 a dneska jsem měl své první sperma .. ale bylo průhledné ... a podle toho co jsme si říkali ve škole atd.. by mělo být bílé. nevíte proč je průhledné ?... díky za odpovědi :)

Odpovědi:

Pokročilý

Buď v klidu, je to v pořádku.
Ejakulát je tvořený dvěma složkami, každá se tvoří v jiné části těla. Konkrétně bělavým spermatem tvořeným ve varlatech a čirou tekutinou tvořenou hlavně v prostatě. Ve tvém věku je celkem normální, že prostata už svou práci odvádí ale varlata zatím jen minimálně nebo vůbec. Výsledkem je pak čirý ejakulát téměř bez spermií.
Odhadem do roka by měly varlata začít produkovat spermie ve větším počtu, což se projeví postupným zabarvením do bělavé, případně lehce nažloutlé barvy a změnou konzistence.
Pokud se tak stane nejpozději do řekněme 15. narozenin, tak se tím vůbec nemusíš zabývat.

Pamatuj ale, že "téměř bez spermií" neznamená, že tam žádné nejsou. Pokud by ses dostal do intimní situace s holkou, už bys měl být opatrný.

Ehm, příjemnou zábavu :)

Pokročilý

moje první sperma byly taky průhledné a ještě jsem nestříkal, ale vytékalo to :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.