první kluk a kluci všeobecně

ahojky..je mi 16 a ještě nikdy jsem neměla žádnýho kluka..teda pár mi psalo na fb,ale samý debilové..:/ přitom skoro každej říká,že jsem hezká a zábavná holka..mám spolužačku,která je vzhledově i výškově skoro jako já,rozumíme si,ale ona prostě kluky střídá a pořád jí nějakej píše,jestli chce s ním jít ven atd..je nějakej problém ve mě? nebo já to prostě nechápu..:( díky za vaše názory

Odpovědi:

Zlatý

Vůbec nikam nepospíchej. Znám děvčata, která kluka neměly ještě po maturitě a moc se s tím netrápí. Prostě ví, že ten pravý ještě nepřišel a na puběrťáky nemají náladu. Prostě a jednoduše - není v tobě žádný problém, jen ještě nepřišel ten pravý čas.
To, že kamarádka střídá kluky taky nic moc. Řekl bych, že to je základ k povrchním vztahům který ji může provázet i celý život. I když v 16 letech se teprve člověk hledá.
Takže pokud jsi normální holka, tak chybu u sebe doslova nehledej. Může se stát, že se nakonec tím hledáním své chyby dostaneš do takové situace, že skočíš na lep někomu kdo si tě ani nezaslouží.
Takže se netrap - uvidíš, že okolo jsou kluci kteří by s tebou třeba rádi zašli na zmrzku, do kina, jen jsou třeba trochu víc nesmělí.

Bronzový

Říkala si, že ti píší samí debilové. Otázka je, jestli ty nejseš ten debil :-)

Stříbrný

VZTAH POUZE S LIDMI, KTERÉ JSI POTKALA V REALU. to je moje heslo a je to to nejlepší heslo, které můžeš mít. (mám ale ještě lepší ;) )

Naopak, mě osobně strašně rajcujou tyto "nedotknuté", "nepoužité", "neojeté", "nepoškozené", prostě ne... holky :) až potkáš nějakého, který ti bude stát za to, poté zapůsobí hormony, nespěchej ;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.