Avatar uživatele
Anette

první kluk

ahoj,ještě jsem neměla kluka,protože když se mi někdo líbil,byl zadanej nebo jsem mu to neřekla a když se mnou chtěl někdo chodit,tak se mi zas nelíbil on..ale ted se mi líbí jeden kluk z naší školy a dává dost najevo,že já jemu taky..já vím,že bych měla skákat štěstím bez sebe,ale já se chození hrozně bojím..asi to prožívá káždá,ale já snad ještě 10000× víc,neumím se líbat atd…:/ nevím co dělat,někdy to prolomit musím,ale jak udělat aby to bylo snazší??? prosím poraďte mi a třeba napiště,jak jste to měly vy :) děkuju moc

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? manon, iceT, Alesh před 4125 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

… a to je práv to krásné, klidně bych si to s tebou vyměnil a zas nic nevěděl a neuměl 😉
Nehroť to, dej tomu čas, volný průběh, ono to přijde samo, až to uzraje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

Tohle nemá moc cenu promýšlet – na začátku každý neví a neumí. Buď spontální a ono to přijde samo. Navíc každý líbá jinak, na to není žádný manuál a je jen na vás, jak se sehrajete ;o)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panxnotdead

Taky jsem nic neuměl, ale neboj se ničeho :) Hlavně netlač na pilu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Víš,nikdo se nenarodil s tím,že líbat umí.
Pokud se ti dotyčný líbí a jak píšeš,že i ty jemu,tak udělej první krok a napiš mu krátký vzkaz,třeba ho pozvi do kina nebo tak něco,a podle toho jak ti odpoví,tak se zařídíš.
Ale ten první krok je důležitý,oni kluci jsou někdy nechápaví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hykam

Jak píše iceT, akorát to zkus navlíknout,aby to vypadalo, že sbalil on Tebe. Naše ješitnost občas zapracuje 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Raději moc neskákej – vyvrknutá noha je prevít.
Tvoje pocity asi zažil každý. Takže co tu píší všichni ostatní – nech tomu volný průběh. Ono tělo je tak nějak naprogramováno, že když přijde čas, tak po několika nesmělých pokusech si samo začne říkat co je pro něj příjemné a nepříjemné.
A využívej toho času poznávání, mazlení apod., a na pohlavní styk zas tak moc nepospíchej (nevím kolik ti je – třeba zatím oficiálně máš jen na ty polibky, třeba již na celé milování) – nejdřív mazlením a podobnými hrami poznejte co vaše těla dělají. A od počátku se oba chraňte – ať tu zas nečteme – co máme dělat, nepoužili jsme, spadl apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pauka9

No reknu ti to asi takhle, za mesic mi bude 17 a poprve jsem se libala na jedne party na zacatku velkych prazdnin kde jsem o sobe skoro nevedela:D(jestli vis co tim myslim…:D) a to mi strasne pomohlo s tim se nestydet a jit do toho. I s klukem, s kterym jsem se libala po vanocich, tak jsem taky neco musela vypit, abych zahodila svoje zabrany a stydlivost. Ja vim je to spatny , ze se jen tak nedokazu libat s klukem, ale jsem na to proste moc stydliva…tak drzim palce at ti to vyjde:)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek