Pokročilý

první kluk

ahoj,ještě jsem neměla kluka,protože když se mi někdo líbil,byl zadanej nebo jsem mu to neřekla a když se mnou chtěl někdo chodit,tak se mi zas nelíbil on..ale ted se mi líbí jeden kluk z naší školy a dává dost najevo,že já jemu taky..já vím,že bych měla skákat štěstím bez sebe,ale já se chození hrozně bojím..asi to prožívá káždá,ale já snad ještě 10000x víc,neumím se líbat atd...:/ nevím co dělat,někdy to prolomit musím,ale jak udělat aby to bylo snazší??? prosím poraďte mi a třeba napiště,jak jste to měly vy :) děkuju moc

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

... a to je práv to krásné, klidně bych si to s tebou vyměnil a zas nic nevěděl a neuměl ;-)
Nehroť to, dej tomu čas, volný průběh, ono to přijde samo, až to uzraje.

Další odpovědi:

Zlatý

Tohle nemá moc cenu promýšlet - na začátku každý neví a neumí. Buď spontální a ono to přijde samo. Navíc každý líbá jinak, na to není žádný manuál a je jen na vás, jak se sehrajete ;o)

Pokročilý

Taky jsem nic neuměl, ale neboj se ničeho :) Hlavně netlač na pilu

Zlatý

Víš,nikdo se nenarodil s tím,že líbat umí.
Pokud se ti dotyčný líbí a jak píšeš,že i ty jemu,tak udělej první krok a napiš mu krátký vzkaz,třeba ho pozvi do kina nebo tak něco,a podle toho jak ti odpoví,tak se zařídíš.
Ale ten první krok je důležitý,oni kluci jsou někdy nechápaví.

Stříbrný

Jak píše iceT, akorát to zkus navlíknout,aby to vypadalo, že sbalil on Tebe. Naše ješitnost občas zapracuje :-)

Zlatý

Raději moc neskákej - vyvrknutá noha je prevít.
Tvoje pocity asi zažil každý. Takže co tu píší všichni ostatní - nech tomu volný průběh. Ono tělo je tak nějak naprogramováno, že když přijde čas, tak po několika nesmělých pokusech si samo začne říkat co je pro něj příjemné a nepříjemné.
A využívej toho času poznávání, mazlení apod., a na pohlavní styk zas tak moc nepospíchej (nevím kolik ti je - třeba zatím oficiálně máš jen na ty polibky, třeba již na celé milování) - nejdřív mazlením a podobnými hrami poznejte co vaše těla dělají. A od počátku se oba chraňte - ať tu zas nečteme - co máme dělat, nepoužili jsme, spadl apod.

No reknu ti to asi takhle, za mesic mi bude 17 a poprve jsem se libala na jedne party na zacatku velkych prazdnin kde jsem o sobe skoro nevedela:D(jestli vis co tim myslim...:D) a to mi strasne pomohlo s tim se nestydet a jit do toho. I s klukem, s kterym jsem se libala po vanocich, tak jsem taky neco musela vypit, abych zahodila svoje zabrany a stydlivost. Ja vim je to spatny , ze se jen tak nedokazu libat s klukem, ale jsem na to proste moc stydliva...tak drzim palce at ti to vyjde:)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.