orestez

První bouřka v tomto roce?

Nebo druhá? Img. Valmez.

Nejlepší odpověď
annas

U nás byla zřejmě první, ale ráno jedna, mírná, před hodinou běžná, žádná hrůza, napršelo, takže se všechno lépe zazelená.

Kdysi platilo, kolik dní hřmí před Jiřím, tolik zimy po Jiřím. Zítra slaví svátek Jiří, takže by mělo být už teplo. Jenže letos jsme přešli ze zimy do léta, tudíž už se asi pranostikám nedá moc věřit.

Proto po svatém Jiřím tráva roste, ale vylézají i hadi a štíři., Stromy krásně kvetou, začíná i šeřít – jaro je krásné ......

Další odpovědi
iceT

U nás, Olomouc, taky hřmělo a blýskalo a pršelo, ale zdá se, že je po všem.

jirka F

U nás je toto druhá bouřka.

Drap

U nás dnes bouřka nebyla, spadlo jen něco málo kapek. První letošní bouřka u nás byla někdy v druhé polovině února

JájsemRaibek

U nás byla v tomto roce již druhá.

Kepler

Ve Valmezu určitě první. Žádný velký tyátr, ale jednou mi to prásklo asi 200 m od baráku. Pěkná šlupka a pěkná fotka!