vevinka007

Průjmové onemocnění

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se už někdo setkal s průjmovým onemocněním?!
Já už sice jo, ale teď to mám zas..Strašně mě bolí břicho ale když jdu na WC tak s prominutím , ten průjem je na sračk* -,– A pak je mi líp..
Nevím co by mi pomohlo a kdy to bude v pohodě?! A jak jste to prožívali vy? A co vám pomohlo? Děkuji všem za názor..

Nejlepší odpověď
Drap

Tosi asi prožila většina lidí. Nasadit dietu, popřípadě některý vhodný lék. Vhodné je třeba živočišné uhlí, několik tablet, trochu diety a je po problému.

Další odpovědi
isteron

Endiex ! Starší liek bol Endiaron. Lekárnička Vám poradí.