Prší u vás?

U nás,na Košeticku prší takovej ten zahradnický déšť.
Doplňuji:
Košetice se nachází na Pelhřimovsku-Vysočina.

Nejlepší odpověď
kropitko

Přeháňky,bouře­ní,dusno a trápení…Praha-západ
Doplňuji:
a je tu cca 24 ,teď jsem se koukla…ale to dusno,asi chcípnu.
Doufala jsem,že když zaprší,že bude lépe a ono nic!!!

Další odpovědi
panenka

U nás na Moravě neprší máme tu krásně slunečně 29°C

quentos

v Trutnově v Podkrkonoší je pařák a neprší, i tomu větru z hor je zatěžko vylízt

annas

U na Hané se na chvíli zamračilo a spadlo pár kapek. Už zase svítí sluníčko a pořádně hřeje.

Jahoda

nás v Jeseníkách vykouklo sluníčko a máme tu 26°C. 🙂

Osbourne

U nás v Brně je hrozné dusno,naštěstí neprší

aramah

Na Jihlavsku skráplo ale už dobrý.

Bumbes

V Liberci je dusno 25 st.(už jen), polojasno a déšť nikde…

flodur

V okolí Brna je pařák.Na balkoně ve stínu mám třicítku.Chtěl jsem jít ráno na koupák ale vyhrožovali že bude pršet tak tady „vergluju“ a teče ze mě jako z vo..!Tak to verglování střídám se sprchou a je to mazec.

Michal

Zatím ne,ale snad i v Praze zaprší.

lorja

Dnes v úterý 6.7.2010 u nás v Rožnově pod Radhoštěm prší asi od 11 hodin.