mosoj

Prší u Vás ?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bude-druha-vlna-povodni
Doplňuji:
Předpovězených 120 mm srážek na zítřek, není žádá legrace !!

Nejlepší odpověď
annas

Olomoucko – prší, předpověď není optimistická, v Jeseníkách má místy napršet 120 mm, metorologové předpovídají vzestup řek… Jenže hladinu řeky Moravy ovlivňují řeky, které pramení v Pardubickém kraji. Nevím, zda prší i tam.

Nedávné kroupy zničily úrodu, ovoce začíná i na stromech hnít … Bohužel, jen aby nedošlo k něčemu horšímu … povodně i tornádo jsme si už užili ..

Další odpovědi
briketka10

a ch…e a ch…e přišla jsem ve 2
se psem tak zmoklá a nemohla si
sundat letní kozačky on byl zas
v pláštěnce krásně roztomile mokrej
no a je hnusná zima žejo bylo lepší
to teplíčko, protože zas musím tahat
ponožky :(
ale má to něco do sebe budu mít
zalitou zahrádku :)
ale zas lituju ty lidi, který to znovu zaplaví
sakra !!
Doplňuji:
u nás v Pardubicích začalo lít už v noci ..

anonym

Ach jo! Šumava v noci silný liják a trvalý déšť. Přes den přeháňky.

badisko

Ne zatim je slunecno ale dlouho to nevydrzi tady prsi 2 dny ze 3 …

vice informaci …

Podnebí a tedy i počasí v Irsku je ovlivňováno teplým Golfským proudem s převládajícími jihozápadními větry, jež přicházejí od Atlantického oceánu. To znamená mírné oceánské klima, které je relativně teplé, alespoň ve srovnání s jinými oblastmi ležícími v podobné zeměpisné šířce.
teploty jsou poměrně vyrovnané na celém území a v průběhu celého roku. V létě nebývají horka a v zimě jen málokdy mrzne.
nejchladnějšími měsíci jsou leden a únor (průměrná denní teplota 4 až 7°C)
nejteplejšími měsíci jsou červenec a srpen (průměrná denní teplota 14 až 16°C)
průměrný roční úhrn srážek závisí na vzdálenosti od Atlantiku a proto od západu na východ klesá přibližně v rozmezí 1.400 až 750 mm. V západních horách může však přesáhnout i 2.000 mm.
nejvíce prší od srpna do ledna
nejslunečnější jsou květen a červen (5 až 7 hodin slunečního svitu denně)
vlivem téměř neustálého a často velmi silného větru je počasí velmi proměnlivé

povodne nehrozi ..

zjentek

Opava- mraky ze severu táhnou fofrem, prší
Ostrava- vali jak cip ,)

anonym

Ano, celý den prší a nevypadá to, že by přestalo -Semily

Drap

Severně od Brna prší od rána.

honza19hk

Kralovehradecký kraj od rána prší,ještě nepřestalo.
Ale pokud má člověk u baráku a také obec vyčištěný kanály voda se nemůže nikde držet.

autacek

Dnes pršelo, jen se lilo :)

pája139

Ráno troch, odpoledne víc a teď jen pokapává :)
Doplňuji:
kousek od Berouna

alex.agent

Ano prší :) Mělník :)

Andělé

Jojo,ve Frýdlantě prší,prší,řeka Smědá už má 2.stupeň a v nedaleké vesničce v Předláncích dosáhla Smědá 3.stupně.
Pořád to ještě jde,ale jinde řeky už zaplavily první domy…:-(

gottracy

Ano, prší.

marci1

Neprší, ale vypadá to, že asi bude. ☹
Doplňuji:
Nová zpráva : Už lije a pořádně !

Poklička

Ano prší, celý den.

anonym

kolem 15 hodiny spadlo pár kapek, jinak nic, je pouze pod mrakem