Prosím poraďte něco účinného na léčbu plísnového onemocnění mezi prsty na nohou.Děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

LAMISIL® 125 mg
1. co je lamisil a jak působí?
Lamisil obsahuje léčivou látku terbinafinum, která je v přípravku přítomna ve formě terbinafinum hydrochloridum.
Lamisil obsahuje i jiné pomocné látky, které jsou nezbytné pro přípravu tablet.
Lamisil tablety 125 mg: stearan hořečnatý, mikrokrystalická celulóza, hypromelóza, sodná sůl karboxymetylškrobu, laktóza
Lamisil tablety 250 mg: stearan hořečnatý, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hypromelóza, mikrokrystalická celulóza, sodná sůl karboxymetylškrobu.
Terbinafin patří do skupiny léků, které se nazývají protiplísňové, a užívají se k léčbě plísňových infekcí kůže, vlasů a nehtů. Pokud se polykají (užívají ústy), je jejich koncentrace v místě infekce dostatečně vysoká, aby byla plíseň zničena nebo zastaven její růst.

Zdroj: http://www.anamneza.cz/moduly/ lek.php?id=1379

Další odpovědi:

Zlatý

Jakýkoliv přípravek sám o sobě nestačí. Třeba LAMISIL,aplikuje se 1x denně,postup je na přiloženém letáčku,ale nohy,hlavně prostor mezi prsty,je nutné mýt min. 2x a vícekrát denně a hlavně řádně osušit.Samozřejmě je nutno nosit i vhodnou obuv. Celý ten proces je dlouhotrvající záležitost.

Zlatý

Každopádně jakoukoli zvolenou léčbu doplňte vyvařením ponožek, vhodnou obuví atd.

Zlatý

Přípravků je hodně. Léčba dlouhodobá. A protože se nedodržuje to co píše Deli říká se že to je nevyléčitelné!!
To vyvařování lze nahradit i dokonalým žehlením ponožek a ty boty se musí desinfikovat. Všechny které nosíte !!
Stačí když na nějaké zapomenete, vemete si je na nohy a léčba je v háji.

U účinných léků je mast nebo roztok Batrafen, ale to je všechno na předpis.

Zlatý

http://www.canespor.cz/…

ale návštěvou u lékaře rozhodně nic nezkazíte,ten doporučí vhodnou léčbu,když určí přesnou diagnozu

Zlatý

kupujte si krémy na nohy s mastichou a budete mít po problému.
jsou vhodné na jakékoliv nepříjemnosti na kůži a opravdu hojí

Diskuze k otázce

vay

Na plíseň na nohou pomáhá skvěle OK Gel, mám s ním vlastní zkušenost, přinesla jsem si tento problém domů z bazénu a nemohla se plísně a zápachu zbavit. Kamarádka mi doporučila OK Gel a já měla do 3 dnů po problému. O tomto výrobku si může přečíst více na www.okg-fit.cz/…

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.