Prosím poraďte mi jak mám přemluvit mamku aby mi koupila zakrslího králíčka? Díky :)))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

hele, já sem dneska nějakej unavenej a vůbec nemám na razení náladu, ale jestli chceš tak tady máš odkaz z minula kde sem radil > http://www.odpovedi.cz/…

..a akorát si prostě nahraď všechna slova kde je "morče" slovem "králík"

a pak napiš jestli to teda dopadlo..
Doplňuji:
Nojo, tak přecejenom budu muset reagovat. Michale, nedělej z toho horor.

Zaprvý, králíci nežijou v akváriu.
Za druhý, není nutný se o ně prakticky vůbec starat, krom toho že jim obden naplníš láhev (20 vteřin) a jednou deně vyměníš noviny (10 vteřin).
Za třetí, jako podestýlku stačí seno, který má babka na půdě a nebo můžeš použít klidně i skartovanej papír.
Za čtvrtý, očkuje se párkrát za život a nebo ho nemusíš očkovat vůbec když nebudeš chtít. Já tomu svýmu tenkrát řek: "hele kámo, mám tě rád ale víc jak dvacku do tebe prostě nedám, tak koukej bejt zdravej jinak tě sníme!" a byl zdravej.
Za pátý, náklady na stravu jsou minimální, ne-li nulový.

A todle všechno můžeš klidně použít i jako argumenty vůči tvý matce odmítačce.

Zbytek zde > http://www.odpovedi.cz/…

Další odpovědi:

Třeba jí slib, že si zlepšíš pravopis.

Zlatý

Spíš jestli budeš mít čas se o zvířátko starat.

Příjdeš ze školy, potřebuješ si dát "siestu", aby si odpočinula hlava a mohl jsi dělat úkoly, pak bude večer určitě tě zajímá co píší kamarádi na Facebooku či Google plus nebo na Twitteru, chceš se koukat na televizi na seriály ...

Musíš kupovat podestýlku a zrní, měnit ji, mýt a desinfikovat akvárium / terárium, chodit s králíčkem na očkování, ...

Kup si plyšového ufounka :-)

Bronzový

Což takhle zkusit něco většího. V současné ekonomické krizi bych doporučoval větší savce, abyste si pak užili.

Zlepši si český jazyk, máš ve větě spostu chyb např. zakrslého a ne zakrslího a pak čárky ve větě. Za jedničku z češtiny, co říkáš? :)

Diskuze k otázce

Zlatý

Sůwa

Můj vnuk toho králíčka má a stále nechápu proč. To je tupé zvířátko, které sedí celé dny v kleci, musí se krmit a uklízet po něm bobky. Když se pustí z klece, je schopno bleskově přehryzat různé důležité kabely. Má ještě morče a to je to samé. Jen to stojí dost peněz, musí se o to pečovat a řešit problémy kam s nimi o prázdninách. Dobře zvaž, proč vlastně toho králíčka chceš.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.