Prosím pomozte mi :(

Mel jsem v pc 1GB RAM a Windows xp. hral jsem ruzne hry napr. Minecraft a vubec se mi to nesekalo. Najednou se mi to zacalo sekat kdyz jsem pohnul mysi jinak chuze byla bez sekani. Dal jsem tam 4GB RAM a reinstaloval jsem Windows xp. Sekani uz neni ale mam novej problem. Ve vsech hrach se mi to zpomaluje. Vubec netusim cim to je. Klidne si jdu a najednou na sekundu se to zpomaly a pak zase na 1 sekundu v pohode a zase na 1 sekundu zpomali a takto je to furt :( Prosim proc to najednou dela kdyz jsem tam dal vic ram a reinstaloval jsem to akorat. :( Prosim pomoc :( pomozte mi at se to nezpomaluju :( netusim proc se to deje :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Určitě zkontrolujte chlazení, zda-li je opravdu čisté, bez prachu, zda-li je pevně nasazeno a funguje.

Jinak bych uvažoval o upgradu na Windows 7 nebo novější, stojí to nějaké 2 tisíce, což je solidní a minimálně do roku 2020 máte vystaráno - podpora Windows XP skončí 8. dubna 2014. Po této době už nebudou vycházet aktualizace od Microsoftu a už dnes řada vývojářů s Windows XP nepočítá.

Další odpovědi:

Stříbrný

Jeden nápad na rychlé řešení.... Zkontrolujte si chlazení CPU (větrák fnguje/nefunguje, žebra volna/ucpaná, chladič odpadlý od CPU). Pokud můžete, zkontrolujte si teplotu na CPU - jsou na to různé prográmky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.