julča cz

Jak mám dát jako 12letá dívka klukovi pusu, když se oba stydíme?

Prosim pomoc mam kluka je nam 12 a chceme si dat jenom pusu ale stidime se prosim pomoc zitra mame rande

Jak mam dat klukovi pusu?

Odpovědi
Alesh

pusou na pusu, jiné techniky bych nedoporučoval

Edison

Moc příjemné je to i na tvář, krk… Jiné bych moc taky nedoporučoval…

nyjono

Prostě, až se pozdravíte, řekni ahoj a lípni mu pusu na tvář.

klumprt

No on se do toho asi moc nepohrne. Tak mu normálně dej pusu ty. To se prostě rty dvou osob dotknou. Taky se můžete třeba držet za ruce, to je taky hezké.

Mp2

Jestli se stydíš.. Je ti 12 to je normální..

Stydíš se jenom proto, že si představuješ, jak se mu díváš do oči a dáváš mu ji primo na pusu…
On se té třeba boji dotknout.. Nevím..

Ve tvým věku ti doporučuju s tím kontaktem začít nějak nenápadně..
Ideálně ho pozdrav přiťuknutim pěstí, dotknete se tak..
Sáhni na něj, oklepej mu záda, že tam něco měl..
To jde obejit třeba tak, že ho obejmeš při pozdravu..

No a pokud máte RANDE… Tak je to asi uplne normální..

zbyndo

Moja prvá láska mala 12,a ja 14,keď sme sa spolu šli prejsť,nechytili sme sa ani za ruku,ani sme o tom nerozmýšľali, kráčali sme okolo rieky,a bolo nám krásne,cítili sme ten nádherný pocit,aj bez pusy, už je tomu skoro 50 rokov, myslím, že tu pusu sme si ani nedali,a prečo by to malo byť dôležité?Každý sme potom išli svojim životom,a dodnes mám uchované tie chvíle,ten krásny pocit,nikdy sa nezmení, navždy to bude moja prvá láska, najkrajšia,aj bez pusinky

ivzez

Proč si chcete dát pusu?
Pokud se oba stydíte, možná ještě nenastal ten „správný“ čas.

Poznámka:
Stud je ale na místě → za tvou češtinu…

Neluse

Pokud se oba stydíte tak by zatím bylo nejlepší kdyby jste tu pusu odložili na jindy a nebo musíš překonat svojí stydlivost obejmout ho chvíli se mu zadivat do očí a potom mu dát pusu

Neluse

Ahoj mám otázku je mi 13 let zítra jdu opět se svým klukem ven a nevím jak ho políbit když se on stydí ale já ne bojím se že kdybych ho políbila a nebyl by na to připravený že by mohl být rozchod
Poraďte mi prosím budu ráda za každou vaší radu

Palpatine

Bože ty dnešní děcka jsou… Za mého dětství nikdo takové kraviny neřešil.

klumprt

Ale řešili jsme to taky. Jenže nebyly žádné servery jako tento, nebyl ani internet, nebo se teprv rozjížděl. Tak jsme si to každý musel vyřešit sám. A ono se to většinou nějak vytříbří, bo jinak by se děcka nerodily. Já jsem byl hrozné trdlo na ženské, až se divím, že jsem žanatý a mám dva synečky, ani nevím jak se to vlastně stalo… 🙂

Alesh

přesně tak