prosim o odpoved

Zdravim, je mi 17 a měřim pouhých 175 cm, muj tata ma 183cm a mama to kazí ma 165 cm, čili po genetické stránce vim proč sem tak malej, a chtěl bych se zeptat co mám jíst a jak často, abych vyrostl prosím, jinak kamaradka mojí babičky řikala, že její vnučka pila mlíko a rostla do 21 let, takže nevím a žádám o radu

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pitím mléka nic nepokazíš, ale to, dokdy porosteš a jak budeš ve finále vysoký, je dáno geneticky, nikoli stravou (nebudeš-li vysloveně fyzicky strádat) - běžnými potravinami růst neovlivníš.

Další odpovědi:

Zlatý

Samotnému mléku bych tolik nevěřil, spíše všeobecně vyvážené stravě a samozřejmě důležité jsou geny. Určitě ještě povyrosteš, trvá to déle.
Více ti řekne jen odborník, který zná tvůj zdravotní stav, rodinné dispozice ap.

Zlatý

Pouhých 175 cm?A co máme dělat my,co nemáme ani 165 čísel?

Zlatý

Tvoje výška může být 180,5 cm. Samozřejmě zdravá a vyvážená strava je nutná. Omezit cukry, tuky. Jíst více bílkovin, zeleniny. Viz výpočet ve zdroji :

Zdroj: http://www.ahaonline.cz/clanek /trapasy/31526/jednoduchy-vzor ecek-prozradi-jak-vysoke-bude- vase-dite.html

Zlatý

čas všetko ukáže.
kamarátka babičky má pravdu.
rásť môžeš i do 25 (ale nemusíš).

Bronzový

Můžeš zkusit hormony, nebo genetické inženýrství... Ale radši bych se spokojil s tou výškou. Ještě si vzpomínám, že jsem viděl dokument, kde ukazovali exklusivní stroj, který ve středověku natahoval lidi :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.