♥♥♥

Prosím napište, je to důležté…díky moc

Neznáte někdo nějaké programy na netbooky?? ke ztažení zdarma, klidně posílejte i odkazy, díky :)
ZDARMA!!!
Doplňuji:
omlouvám se, někdo psal nesrozumitelná otázka.
VŠE CO NAJDETE..

Nejlepší odpověď
www

Programů zdarma pro notebooky je celá řada.
Ale na co to potřebuješ ??
Nesrozumitelná otázka.

Další odpovědi
Conchus

Doporučuji MS Office

Bedy

Pokud má netbook operační systém Windows, tak skočte na Stahuj.cz nebo Slunečnici.cz. Má-li netbook Windows 8, skočte do Windows 8 Store.

Některé netbooky jsou s Ubuntu Linuxem. Tam stačí skočit do Centra softwaru pro Ubuntu, případně hledat na wiki.ubuntu.cz Jinak tam lze doinstalovat programy, které mají příponu .deb (instalátory pro Windows mají příponu buď .exe nebo .msi)

Lacinější netbooky mají Linpus Linux, což je takový podivný balast vycházející z Fedora Linuxu. Myslím, že tam je taky někde nějaké centrum softwaru nebo aspoň správce balíků (Synaptic,…) Vzhledem k tomu, že vychází z Fedory, tak tam jsou nainstalovat všechny programy s příponou .rpm.

A ty nejlacinější notebooky mají buď Android – v tomto případě stačí skočit do Android Marketu (Google play) a nebo mají Windows CE a tam je to horší. Můžete zkusit hledat na ce4you.cz