Pokročilý

Prosím má někdo zkušenost s tabletami na játra s ostropestřem?Mám po nich průjem,tak nevím jestli to je po nich nebo ne.

Jsem těžká diabetička a zvětšily se mi játra tak,že se pomalu nevejdou do dutiny břišní.testy prý jsou v pořádku ale břicho mam jak před porodem.nebo neznáte jiný lék?doktor mi nic nedal jen řekl at si koupím tablety na játra.děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To se mně nějak nezdá, že nemáš žádný lék "na játra".. neřekl ti náhodou také, že máš radikálně zhubnout?

Další odpovědi:

Zlatý

Takovéto nežádoucí účinky se při užívání sylimarinu ( ostropestřece mariánského ) neuvádějí. Nedoporučuje se aplikovat jen těhotným, kojícím a lidem s vysokým krevním tlakem.

Zdroj: http://www.ulekare.cz/clanek/o stropestrec-zabira-u-cirhozy-i -zloutenky-10102

bedunko, ostropestřec mariánský je na spoustu problémů trávicího traktu vůbec nejlepší. Doporučila bych ti vyzkoušet přímo semínka. Dají se sehnat v bylinkových prodejnách a já si je objednávala na internetu. Semínka se mají rozmačkat a použít na čaj. Na to jsem byla líná, tak jsem si dala třikrát denně půl čajové lžičky semínek do pusy, rozkousala je, požvýkala a spolkla. Už po pár takto zkonzumovaných dávkách to začalo být znát. Citelně se mi ulevilo. Dala jsem si pauzu, ale chystám se na další pokračování. Kdyby ses rozhodla pro stejný postup, tak si v žádném případě nepořizuj balení menší než 200 g. I tak to bude rychle spotřebováno.
Doplňuji:
Ještě bych ti poradila dát si ráno na lačno čistou šťávu z půlky citronu nebo limetky. Optimálně alespoň půl hodiny před jídlem.
Já k tomu ještě alespoň jedenkrát denně pila čaj namíchaný z poloviny zeměžluči a po čtvrtině chrpy a bílého akátu. Dobrý na onemocnění jater je i med.
Pokud mé rady spojíš s konzumací lehčích jídel, tak by to mělo i u Tebe zafungovat rychle. Jako diabetik můžeš namítat, že med není vhodný, ale i organizmus postihnutý cukrovkou potřebuje sladké. Lžička medu denně by ti ublížit neměla.

Zlatý

Mohu poskytnout originální čaj od " báby radnické" ( paní Kamenická, za svého života dostala propůjčený titul doktor !! ). Je to směs asi 6 bylin. Pokud máte zájem ozvěte se. Lze dostat v příslušné bylinné lékárně. Jméno uvádět nebudu, zdejší charakterní uživatelé to ihned smažou.
Doplňuji:
Zkus nebrat tablety, ale kup si v lékárně přímo semínka ostropeřce a žvýkej je.
Samotný ostropestřec nemůže uškodit, jedině může pomoci steatozu jater zmírnit.

http://arabela777.webovastrank a.cz/…

Zlatý

rozdrtit lžičku čerstvých semen ostropestřce v hmoždíří, přelít horkou vodou, nechat 15min. přikryté, pak scedit a pít 3x denně bude vždy lepší než ty tablety!!!!! Tu ranní dávku připrav tak, že ty nadrc semena necháš macerovat ve vodě přes noc a ráno přivedeš k varu a scedíš.
Ovšem v tvém případě to asi bude slabé, páč toto se více využívá na játra jako prevence. Ty už bys měla najet na olej ze semen ostropestřce (lékárna, zdravá výživa) a dále dle návodu.
Taky prostuduj třeba tohle:
https://www.google.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.