nevzdelaneja

Ostropestřec mariánský, co koupit?

Byl mi doporučen na akné ostropestřec mariánský, konkrétně fin Cardumis 50 ml, přijde mi ale nehorázně drahý za tich 50ml, tak se chci zeptat na nejlepší (poměr cena/výkon) alternativu, nebo jestli je lepší zvolit jinou formu než kapky? Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, kdo vám jakou formu doporučil. dá se zaměnit, ale chce to prokonzultovat s nějakým znalcem bylinek nebo lékařem, který také zná účinky bylinek..

"Ostropestřec mariánský lze užívat mnoha způsoby existájí semena, čaj, olej, tablety a tinktura.

"Při přímé konzumaci se doporučuje sníst 20 – 60 semen ostropestřce mariánského při každém jídle. Vedle toho čaj se připravuje z jedné až dvou čajových lžiček semen, které minimálně 15 minut za mírného varu uvařte. Čaj poté můžete scedit nebo konzumovat i se semeny. Čaj z ostropestřce se pije během jídla nebo co nejdříve po jídlu.

Cílem užívání ostropestřce mariánského během jídla, je smísení s trávenou potravou, čímž je dosaženo plynulé stimulace jater.

U tablet stačí užívat jednu tabletu denně. Tabletu se doporučuje sníst před hlavním jídlem. Vedle toho tinktura s ostropestřce se užívá 3× denně po 10 kapkách podávaných po jídle.

Ceny produktů

Cena ostropestřce závisí na výsledném produktu. Nejlevnější jsou přírodní plody se semeny. Jejich cena začíná od 40 Kč za 100 g.
Vedle toho cena oleje ze semen ostropestřce lisovaných za studena začíná na částce 379 Kč za 200 ml.
Tinkturu lze pořídit od 450 Kč a tablety od 499 Kč za 90 tobolek.

Více informací v odkazu
http://www.mu­jostropestrec­.cz/

Další odpovědi
lota

My máme semena a děláme z nich výluh (čaj). Semena se dají koupit v lékárně za pár korun.