no107064

Jak se jmenoval film, kde chlap na začátku načapá svoji manželku s milencem, tak vyráží na cestu, kde je mu vše jedno?

Prosím vás jak se jmenoval film, kdy chlap na začátku filmu načapá svoji manželku s milencem, tak vyráží na cestu, kdy mu je úplně všechno jedno, co provede, a na konci se dozví, že to byla manželčina sestra, která přiletěla dříve se svým přítelem. Děkuji

Jen dodávám ještě, že on tu „manželku“ uvidí jen mezi dveřmi zezadu. Proto si myslí, že ho podvádí. Jinak film jsem viděl kdysi dávno a líbil se mi moc, takže i doporučuji, až se dozvím odpověď.

Odpovědi
Mc Merkurion

… znám „Není co ztratit“ https://www.csfd­.cz/film/15748-neni-co-ztratit/komentare/ , je to podobný, jenže tady jde opravdu o manželku, ten tvůj jsem neviděl …

… je to opravdu ten film: Není co ztratit, ověřil jsem, na konci zjistí, že to byla její sestra …

iceT

Je to Není co ztratit,dobrá sranda na zasmání, hlavně když potká Martina Lavrence.