Pomoct? Nevíte jak se jmenuje tento film?

Nevíte, jak se jmenuje film, kde hrají jen černoši? Děj, je o páru, který radí jak na vztahy. Dívka, která radí svým kamarádkám jak mají vyzrát na své přítele, ale sama se ocitne v situaci, kdy si neví rady. Její přítel ji nechá vydusit po dobu 10 dní…prosím nevíte, jak se film jmenuje? Film nebude nový, viděla jsem ho tak před 7 lety. Děkuji moc :)

Odpovědi
Morena

Mě zrovna napadl tenhle film..... ale chtělo by to více info :-/

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/162579-prekrocit-vsechna-pravidla/