Katherine03

Jak se tento film jmenuje?

Jednou už jsem tuto otázku pokládala ale film jsem tak dobře nepopsala tak tadý mám popis uživatele/ky který/á mi napsal/a odpověd :)

iceT

Já asi vím, co máš na mysli, ale nevzpomenu si na název. Ona ta holka si někde v tajemným krámku koupila knihu, a pak když z ní předčítala mladšímu bratrovi, tak se to čtení zhmotnilo a příšera ho unesla. On ten brácha se furt hrozně bál a ona ho stále strašila. Na konci pak hledali ten krámek, ale nenašli ho.

Díky moc Iceit!!!:))

Odpovědi
iceT

Děvče, už jsem si vzpomněla, jak se film jmenuje
http://www.csfd­.cz/film/236533-hodina-duchu/prehled/

Není zač…