Pokročilý

Jaký je to film? Poznáte ho?

Chtěla bych se podívat na jeden film, ale nemůžu si vzpomenout na to, jak se jmenuje. Nejdříve je v něm taková hra, která buší, děti si ji potom přinesou domů a hrají ji. Vím, že je to někde ve velkém domě a hra jim, myslím, dává různé úkoly, kdy se dům mění například v džungli...potom to jedno dítě jakoby "pohltí" dovnitř...a myslím, že za pár let v té hře vyroste a najdou ho tam další děti, kteří to budou hrát....
Vím, že je to zmatený popis, děj už si moc nepamatuju...nejvíc se mi vybavuje právě ta bušící krabice s hrou... Jestli ten film taky znáte a vzpomenete si na jméno, prosím napište mi ho...díky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Jumanji.....
Doplňuji:
Píše se to JUMANJI, mám to na originál kazetě.

Další odpovědi:

Zlatý

Pak existuje jeste jeden film na podobne tema,take tam figuruje detska hra a hrdinove sve dobrodruzstvi prozivaji ve vesmiru,ma to byt jakoby volne pokracovani Jumanji,jen nevim nazev,jak si vzpomenu dam vedet.

Uz vim-Zathura:Vesmirne dobrodruzstvi

Tento film se jmenuje JUMANGEE,doufam,ze jsem to napsala spravne,kdyz jsem pracovala ve Skotsku,koupila jsem si tam v sekaci kazetu s timto filmem a moc se mi libil,doma jsem na to potom mrkla v cestine,cesky se to da vyslovit jakoDžumandží

Pokročilý

Jumanji

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.