Gami.Pet

Programování-jak na to?

Chci se naučit programovat v Pythonu nebo Pspadu jenže jsem ještě nenašla žádnou mě vyhovující stránku, kde by byl slovník programovacího jazyka z pořádnými vysvětlivky, protože jak čtu co čtu tak jsem z toho akorát tak blbá :D
Máte nějaký tip, kde jste se to třeba učili vy??
Doplnuji: no, na co se chci zaměřit a co chci zkusit udělat, avšak návod na to nikde snad není je vytvořit chatbot a nevím jak…

Nejlepší odpověď
Dochy

Doproručuji začít někde na škole, nebo v kroužku, takovy programovací jazyk jaký tam vyučují. Až získáš přehled, vybereš si svůj PJ.
Python je interpretovaný (primárně) programovací jazyk vhodný na rychlé skriptování. Webovou aplikaci ani hru v tom pravděpdoobně nenaprogramuješ (v některých případech je i to ale možné)
PSPad je textový editor s moduly pro zvýraznění syntaxe různých programovacích jazyků.

Takže si nemůžeš vybrat jestli budeš programovat v pythonu nebo PSPadu. Můžeš se rozhodnout programovat v pythonu a použít k tomu PSPad.

Další odpovědi
Emefej

Programovat v PsPadu?

Fienir

itnetwork.cz

Poklička

Učse podle tutorialu: https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=pspad+tuto­rial

malinak812

Ony ty základy často bývají opravdu nejtěžší. Také jsem se několikrát zkoušel naučit programovat v různých jazycích, ale bohužel jsem se nikdy moc daleko nedostal. Nějaký jednoduchý program bych zvládl udělat, ale pokročilejší funkce, to už asi ne. Právě proto, když jsem potřeboval udělat software na míru, tak jsem se raději obrátil na profesionály, konkrétně na https://www.me­mos.cz/

arygnoc

hm hm, v pspade by som sa aj ja rád naučil programovať.

python – http://howto.py.cz/

;-Q