Zlatý

Prodělali jste nějakou "ambulantní operaci" ?!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano a byla nezapomenutelná. Stařičký chirurg mi odstraňoval z kůže na břiše mateřská znamínka, celý postup jsem viděla odrazem v jeho brýlích. Byl to šikula, jizvu mám jak po pitvě :-)

Další odpovědi:

Bronzový

Obě kýly, plochou nohu, mateřská znamínka také, jedno z obličeje a jedno u ucha na krku (byla to tzv. piha krásy, ale maminka měla stach že při holení v dospělosti bych měl problémy)

Zlatý

Místo operace nosních dutin ( odstranění zduřelé sliznice) v narkoze, jsem si za 2500 Kč nechal udělat ambulantně radiofrekvenční termoablaci. Funguje to a do nemocnice jsem nemusel. Nějaké odstranění bradavice nepovažuji za operaci.

Bronzový

Ano

Zlatý

Někdy na střední škole mně ambulantně odstraňoval lékař velkou, bolestivou "vnitřní" bradavici zespodu na patě, vůbec jsem nemohl na patu došlápnout.
A byl to děs.. šílená bolest, nevím jestli jsem si tenkrát i necvrknul ) Pak mně do tý ďoury nacpal jekejsi špagát, přelepil ji, ale od něj jsem sice zpocenej, avšak došlapoval už jako frajer ))

Zlatý

Zuby

Pokročilý

ano 2x strhnutí nehtu na noze

Zlatý

Několik.
Vše v poho. V lokální anestezii jsem nic necítila. Ani po zákroku. Přášky proti bolesti jsem brala minimálně.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.