Sabisek

Piha na břiše

Mám zvětšenou, tmavou a vystouplou pihu na břiše. Na 80% půjdu na vyřezávání. Myslíte, že mě umrtví přímo na břicho? Jednou jsem už na umrtvení byla a to na noze a nebylo to nic příjemného a proto se bojím, že na břiše by to bolelo ..

Nejlepší odpověď
briketka10

až půjdeš na zákrok sám lékař rozhodne,
jaký postup použije neboj se..

http://ona.id­nes.cz/last-minute-zatocte-pred-letem-s-pihou-na-krase-idealne-laserem-p7s-/krasa.aspx?c=A100426­_151232_ona_kra­sa_jup

Další odpovědi
Vembl

Bolet to nebude. Možná to bude trochu nepříjemné, ale bolet by to nemělo. Lékař má k dispozici řadu prostředků k tomu jak tu pihu nebo mateřské znaménko šetrně odstranit. Kromě chirurgických metod může využít i laser nebo elektrokauter (přístroj, který tu pihu spálí). v lokálním umrtvení to ani neucítíte a bude to trochu bolet nebo pálit až to přijde k sobě. Není čeho se bát.