Drap

Proč zmizela otázka ohledně sukní ?

Mazání otázek mne nechává převážně chladným. Teď jsem ale odpovídal na zcela nezávadno otázku Protivy ohledně nošení kiltu. Čím asi mohla vadit ? To je to "ostatní " v důvodech ?
Bohužel, než jsem dopsal odpověť otázka zmizela.

Nejlepší odpověď
anonym

To byla vážně otázka? Já tam viděla jenom konstatování, že se protiva rozhodl nosit sukni. Kde byla ta otázka schovaná? Pod tou sukní?

Další odpovědi
led

možno bola zmazaná, lebo som na ňu odpovedala, k tomu som ho upozornila na silný vietor :)
Doplňuji:
Pre neznalých:
otázka od Protivu je schovaná v texte, zabudol dať ´?´ :
„Jakou by jste mi doporučili.“

anonym

Vždyť je v módě, jenže vy chodíte jen do zábavy, takže co není v zábavě, jako by pro vás neexistovalo.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/napadlo-me-ze-budu-nosit-sukni-zatim-na-zahrade

Protiva

No, zmizla mi velmi rychle.
Neboj, napíšu ji znova, pokud se neobjeví.

venkovan

A děvčata – lákal by vás pohled pod sukni muže? Jinými slovy – řešily byste tu samou otázku, co pronásleduje muže – má či nemá?

dagry

Protože to nebyla žádná otázka, ale konstatování, že pán chce chodit s holým frantíkem.

led

ocko – správne maže admin. Zlatí a strieborní len skrývajú, čim otázku zneviditelnia. Na budúce…

bolak

ocko: vážně tam otázka byla, jen je potřeba ji nejdřív rozkliknout, než ji nahlásíš, než ji smázneš…

(pro příště)

anonym

Zřejmě bych dál dospěla, ty chytrej, ale nebylo mi přáno.
Asi Ti opravdu uniká dost podstatná věc – maže admin. A já už neměla na co klikat. Nepředběhl jsi mne náhodou právě Ty? Bylo by Ti to podobné.

bolak

Nějak už mě to unavuje. Když tu odpověď je a najednou tu není, co bys řekla že se s ní asi tak stalo? Jak bys tento proces změny viditelnosti odpovědi pojmenovala?
Já říkám že byla otázka smazána, odstraněna nebo též že ji někdo nechal zmizet. To že ji admin zase nahodí zpátky, tomu pak říkám, že byla opět obnovena.

A další věc, kterou už jsem tu viděl, že někdo tazateli otázku smaže, protože je údajně proti kodexu, ten na ní nic protikodexuálního neshledá, tak ji pochopitelně nahodí znova, „někdo“ mu ji opět smaže, tak ji nahodí potřetí, mezitím admin, jelikož na otázkách nic závadného neshledal, mu je vrátí nazpět, a ten pan „někdo“ nádledně sprdne tazatele za to, že pokládá tři stejné otázky zasebou a že to se nesmí. No není to úsměvné? :)

PS: Ano to dává smysl, smazal jsem ji já a už týdny předem jsem si připravoval alibi tím, že sem si pravidelně každý den odstraňoval několik otázek a odpovědí, aby tento dnešní výmaz nebyl tak do očí bijící.

hanulka11

taky jsem ji viděla – holt ocko jsi to zbrkle přečetla a nevím proč hned mazat???????
pomalu se nám to klube .....