Protiva

Napadlo mě, že budu nosit sukni (zatím na zahradě).

Jakou by jste mi doporučili. Mám rád, když mi fouká na frantíka.
http://www.pro­tisedi.cz/arti­cle/vice-sukni-na-muzich-nebo-ne
Doplňuji:
Tato otázka opravdu zmizela asi na půl hodiny, proto jsem ji zopakoval.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/2-pokus-napadlo-me-ze-budu-nosit-sukni-zatim-na-zahrade

Nejlepší odpověď
Drap

Přemýšlím o tom již léta. Kdysi jsem měl pujčený od jednoho známého, pravý skotský kilt z vlny. Měl jsem obavy že v tom bude v létě moc teplo, že se bude špatně pohybovat a podobně. Strávil jsem v něm téměř celý den. Nosilo se to skvěle, bylo to velmi příjemné. Zkrátka, nemělo to chybu. Bohužel, jen ta tradice v místních krajích chybí.

jsem rád, že zvítězil rozum a otázka se vrátila.

Další odpovědi
led

Nič nového, aj my nosíme sukňu :)
Len si dávajte pozor, ak máte krivé nohy a hlavne keď fúka vietor. (to by frantík hneď pozeral na svet)

Sůwa

Vida, otázka se vrátila :-o. Zkus si pro začátek nějakou půjčit od manželky, případně od tchyně, nebo od sousedky ( podle postavy ). Jiří Korn v sukni chodil běžně a kilt to nebyl. Já bych zas v sukni chodit mohla a nosím jedině dlouhé kalhoty. Možná je to tím, že nemám frantíka…

anonym

inspiruj se u skotů, taky nosí sukni a každý vzor sukně má i svůj význam.

venkovan

Jen si dej pozor v zimě aby nezmrzl a neodpadl jako rampouch. Další varianta, když toužíš po ofuku je, že si do kalhot zavedeš fén.
A ve své podstatě, lékaři podobný oděv mužům doporučují. Tak proč ne a proč ne i na veřejnosti.