Zlatý

Proč vám vadí to horko?

Zajímalo by mě, proč vám vadí to horko. Jahoda ledy na hlavě, ostatní na "chcípnutí" a další ponuré nálady.
Koukněte na ty šťastné lidi http://www.sportujeme.sk/… a řekněte si sami: "vždyť to mám zadarmo a jinak bych musel(a) platit".
Tato otázka mě napadla jen proto, že ze mě teče jak z vola a to tu sedím jen ve slipech :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

:-D Já jsem uváděla, že větrák mi nejde, balkonové dveře otevřít nemohu, protože by mi pes utekl a vypadl, když otevřu okna, vletí sem kdejaký hmyz atp. Já horka miluji, ale jen přes den. V noci se nedá spát, protože je dusno a já dopadám s ledy na hlavě, okurkami na očích a zábaly na čele :-D Piji ledové pití, ikdyž by se správně nemělo - včera jsem zde psala proč.

Za chvíli půjdu do sprchy, která bude zřejmě ledová :-D Jak jinak. Těžko na sebe budu lít teplou vodu :-D
Doplňuji:
P.S.: Strašně bych všem chtěla dát palce, ale dodám až zítra. Bohužel jsem opět vyčerpala denní limit. :-(

Další odpovědi:

Pokročilý

MILUJI VEDRA! Ale není moc příjemné, když člověk vyleze ze sprchy a za 5 min je opět zpocený a ulepený jako by v té sprše ani nebyl. Pořád lepší 30°C než -10°C. Kdybych mohla, odstěhuji se někam, kde je takhle vedro neustále. Samozřejmě s jinoou vlhkostí vzduchu.

Bronzový

Miru nechce se Vám spát? Já kroutím noční a u nás na západě už se ochladilo a je cítit jak jsme byli vyhřátí, protože mě teď téměř zebou nohy.Jinak kolapsy z horka ustali a záchranka sned bude mít po dlouhé době klidnou noční.

Bronzový

Jak už jsem psala,já mám léto moc ráda a toto horko taky snesu,ale radši bych ho snášela někde u moře a ne pořád v práci.Jedině co mě štve,že většina lidí tento názor nesdílí a jsou z toho tepla nervozní.A Miroslave dneska jsem zrovna mluvila o tom,kolik by jsme asi protopili peněz,kdyby jsme se v zimě chtěli dostat na tu teplotu,co je třeba dneska.

Zlatý

Miluju vedra. Neznám nic lepšího, než na sebe hodit sukni, triko a pantofle a vyrazit. V zimě, to balení do vrstev oblečení, odklízení sněhu, zahřívání motoru, ....

Bronzový

Dělám manuálně ve 12tihod.směnách-a to je v tomhle počasí fakt děs.Ale vedro nemám ráda od dětství,jen tak ležet a škvařit se je pro mne smrtící představa.Ožívám na podzim a čím je chladněji,tím je mi lépe.Asi jsem Eskymačka:-).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 647
Zlatý beer 514
Zlatý annas 512
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.