Miroslavst

Vadí vám horko?

Takže takhle nějak vám vadí horko?

http://img.na­dapenny.com/t20/102­02/nadap154822907­910233.jpg

Proč?
Mně neeeee.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Ten obrázek je výborný! 😁

Jinak mi horko nevadí. Je sice fakt, že když jsem na slunci, kde je přes 50°C, už se to moc vydržet nedá, proto chodím v takových vedrech jen do bazénku. Ráno, nebo k večeru je už chladněji, takže letní procházka a posezení v restauraci, která je venku je parádička 🙂

Jinak souhlasím, že pokud je vedro, v práci mě to taky nebaví. Obzvlášť, když jsem zavřená a musím sepisovat, hrůza. Naštěstí mám dloooouhé volno, takže si to pečlivě uživám. 😉

Další odpovědi
ReHu

Kolik stupínků přesně je horko 🙂???

anonym

Je horko a horko.Řidiči Metra je asi jedno,kolik je venku.To ale určitě nebude putna těm,kdo restaurují Žižkovu sochu+koně.
Povrch je prý tak rozpálený, (bronz),že se na něm nedá udržet ruka. A oni jsou i vevnitř.

rynek878

Nevadí mi horko,ale tak 25–28°C,to je potom paráda.

karbo

Teoreticky mě vadí,protože je v práci na umření.Jóóó být někde u vody,hned je to o něčem jiným.

Michal

Jak kdy a jak s kým.

Gabilka

Mě horko nevadí, ale lepší je to někde na dovče u vody. Takhle doma je to naprd, člověk neví, co by dělal. Pro mě je ideální tak 25–26 stupňů. Jinak v práci máme klimošku, tak mi je to celkem jedno, ale přepravovat se pak v mhd, to je docela síla. Lituju ty, co takto musí jezdit celý den!