Avatar uživatele
Miroslavst

Vadí vám horko?

Takže takhle nějak vám vadí horko?

http://img.na­dapenny.com/t20/102­02/nadap154822907­910233.jpg

Proč?
Mně neeeee.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Jahoda, flodur před 5024 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Ten obrázek je výborný! 😁

Jinak mi horko nevadí. Je sice fakt, že když jsem na slunci, kde je přes 50°C, už se to moc vydržet nedá, proto chodím v takových vedrech jen do bazénku. Ráno, nebo k večeru je už chladněji, takže letní procházka a posezení v restauraci, která je venku je parádička 🙂

Jinak souhlasím, že pokud je vedro, v práci mě to taky nebaví. Obzvlášť, když jsem zavřená a musím sepisovat, hrůza. Naštěstí mám dloooouhé volno, takže si to pečlivě uživám. 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Kolik stupínků přesně je horko 🙂???

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Je horko a horko.Řidiči Metra je asi jedno,kolik je venku.To ale určitě nebude putna těm,kdo restaurují Žižkovu sochu+koně.
Povrch je prý tak rozpálený, (bronz),že se na něm nedá udržet ruka. A oni jsou i vevnitř.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

Nevadí mi horko,ale tak 25–28°C,to je potom paráda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
karbo

Teoreticky mě vadí,protože je v práci na umření.Jóóó být někde u vody,hned je to o něčem jiným.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Jak kdy a jak s kým.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gabilka

Mě horko nevadí, ale lepší je to někde na dovče u vody. Takhle doma je to naprd, člověk neví, co by dělal. Pro mě je ideální tak 25–26 stupňů. Jinak v práci máme klimošku, tak mi je to celkem jedno, ale přepravovat se pak v mhd, to je docela síla. Lituju ty, co takto musí jezdit celý den!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek