postcd

Vám není vedro?

co děláte když je vám moc velké vedro?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Zapnu klimatizaci.

Další odpovědi
marci1

Jde to. Když už to začíná být velmi „horké“, pak pomůže voda. Vodu pít, vodou se sprchovat, koupat apod. Také je dobré se vodou rosit, stejně jako květiny. Doporučuji. 🙂

briketka10

Teď píšu odpověď, jinak jsem zalezlá doma
a někdy jdu na zahrádku se opalovat, ale to
se musím rosit vodou piju nealko pivko a je
to vedro na držku ☹

anonym

To samé, i když je velký mráz. Nic!
_____________­________________________­___

To je vidět, jak si žije Lahny, dlouhodobě nezaměstnaný. To by si za komunistů nemohl z finančních důvodu dovolit!

anonym

Ano, vedro mně je, ale nedělám nic.Ležím na dece pod stromem, kde je stín, popījím pivo a na tabletu prohlīžím net.Připravuji se na podvečerní grilovánī.
A též se připravuji na teploty v Austrálii, kam se chystáme odletět(za vdanou dcerou) a tak jsou až 40ti stupňová vedra.

gecco

Je…
A co dělám? – piju, ofukuju se – a trpím…
😉

dudu

V bytě nebo v autě pustím klimatizaci, na chalupě vlezu do bazénu a pak se zašiji někde uvnitř. Zatím zde teplota nepřesahuje 21 stupňů.

Lamalam

U nás na horách máme příjemných 27°C. Celé odpoledne jsem byla v bazénu.

Nevíteto?

Já zapnu větrák, hodně piju, nebo se jdu se koupat 🙂

ReHu

Jsem doma, není. Za chvíli se pojedu mrknout do práce, po cestě se ohřeju a pak zase dobrý 🙂

Šidlo

  1. trochu…mne je fakt horko od 35–38 stupňov
  2. viac sa napijem, menej oblečiem

mosoj

Dílnu a počítač mám v suterénu rod. domku. Mám zde pěkných 22oC. Zde mně chutná i káva.

e1232851@trb

trpím jako zvíře

… jako třeba dnes

lexx

na klimu nemám tak leda větrák z bazaru a ochranné nápoje z Lidlu, levné a je to blízko

anonym

Normálně makám i v tom vedru,prostě za každého počasí.

ptáč

Bylo to super, ušetřil jsem za dovolenou v Hrvatsku. Odpoledne jsem si udělal s bike malou trasu, trochu zapotil a cigaretou zaháněl otravné mouchy v lese, za zbývající peníze do výplaty dal 1 pivo. Doma jsem odpoledne udělal chybu, dům je zateplený, okna plastová, že jsem udělal průvan a veškerý horký vzduch, který se ohřál na jižní straně, se vehnal dovnitř. Proto je lepší vypadnout pryč. Na mobilu používám aplikace které sledují moje sportovní aktivity, je to zábava zabloudit podle map a pak zjistit, že se dá jet pohodlně po rovině. Nezapotit se. Doma větrat přes noc a přes den zavřená okna, tím lze docílit až 6°C rozdílu v létě.
Jinak kdo si chce udělat domácí ořechovku, je nejvyšší čas natrhat mléčné vlašské ořechy a strčit je do kořalky. Trhají se vraj na svatého Jana, ale myslím, že ořech už nepůjde rozkrájet, ale roztlouct paličkou.
Ořechovka je jodová bomba. Součást směsi jsou nakrájené ořechy tak, aby prostoupily úzkým hrdlem do lahve, já nevím, tak 5 ořechů, 1 celá skořice, když je kořalka nebo vodka hnusná, tak přidat cukr.
V počasí hlásili bouřky. Je to vhodná doba smýt prach z balkonů, parapetů s pomocí mycích prostředků a smetáčku, a vystrčení pokojových rostlin, které potřebují sprchu a normální vodu. V parnu na procházky si vzít s sebou chlazené pití (pivo), které před odchodem zabalíme do novin a fixujeme lepicí páskou. Užívejme slunce, slunění, http://www.uspesna-lecba.cz/co-se-vas-tyka/vedci-meni-postoj-ke-sluneni-a-rakovine-/ před škodlivým slunečním zářením z oblasi UV se chráníme předešlým krátkým opálením, aspoň 1 týden před celodenní expozicí sluncem.

honza19hk

sedim u kompu a vedle sebe mám naraženýho suda:-)

ReHu

lahny – dobrý 🙂 ležím pod stromem, popíjím pivo, surfuju na netu a tak se připravuju na večerní grilovačku 🙂

anonym

To je vidět, jak si žije Lahny, dlouhodobě nezaměstnaný. To by si za komunistů nemohl z finančních důvodu dovolit!

anonym

Pro barbakan
Jelikož jsem u příbuzných kde právě dnes a zítra probīhá pouť a toto prožívání se švagrem, který nás na pouť pozval, tak si to mohu dovolit.Za komunistů bych švagrovi přidal na sud a seděli bychom se sousedama ucelého sudu(50 litrů)­.Jelikož nemám peníze, tak sedíme pouze u lahváče(platī švagr). Zlatí komunisti, v této době bychom popíjeli i BECHERA, teď na flašku nemáme.

anonym

Lahny, ti neznalí o tom neví, ale mohl jsi odpověď přizpůsobit zainteresovaným. A dovolenou určitě platí samozřejmě dcera?! Jinak přeji krásnou, byť neplacenou dovolenou.

anonym

Ano, dovolenou platí dcera, protože říká, že je to přijde levněji než když oni leží sem.Takhle zaplatí pouze 2 letenky, když oni leží sem, tak 5 letenek ( 2 dospělí a 3 děti).
Ale má nejsem nadšený z toho, že je dcera vdaná v Austrálii ( to aby mně někdo je vyčítal, že za komunistů bych se tam nedostal).Za komunistů bychom vnoučata viděli třeba každý měsíc, nyní je vidíme jednou za dva roky ( a to jsme dvě vnoučata neviděli jako miminka a jak rostou..manželka byla nešťastná, že nemohla jezdit s kočárkem).
Takže i když za komunistů byly zavřené hranice, tak rodiny byly soudržnější…více se viděly.
Dneška když se nám něco stane, kdo nám pomůźe?

zorro

Já to říkám pořád, vyžírka. Dovolenou platí dcera, pivo švagr, ještě kdyby někdo umřel, aby byla hostina.