Moni27

Proč to tak je ☹ ??

je mi 27 mám přítele 31 jsme spolu dva roky pořád mi říká jak je se mnou spokojenej, ale jediný co mi asi nejvíc vadí tak chodí do hospody na pivo a jde třeba ve 20:00 hodin a přijde ve 2:00 ráno ☹ já se pak budim a nemůžu spát a ráno vstávám do práce a jsem nevyspalá.Vím že je to můj problém že nespim ale pořád mu říkám at chodí domu dřív.On mi na to řekne že se jde odreagovat pokecat s klukama a ještě si třeba zahrajou kulečník.Říká mi že mě miluje že je se mnou spokojenej a že by mi nikdy neublížil.Po pravdě si nikdy nic nestalo a jiný dny mi dává na jevo že mě má rád.Ale ta hospoda mi prostě vadí a on to ví ☹ říká mi že na pivo chodit prostě bude i přes moje zákazy (na něj to neplatí). Nedokáže se prostě z hospody zvednout a říct kamarádům ahoj já jdu domů jde prostě až jdou všichni ostatní-nechápu!! Jsem z toho smutná a vím že tohle bude asi pořád chceme i miminko a mám strach že budu sklamaná a abych nelitovala.Přijde mi že ho prostě v hospodě nezajímám i když mu napíšu sms tak mi třeba ani nenapíše je pravda že ho psát sms nebaví ale já bych mu tohle neudělala… Nevim co mám dělat.Zákazy nepomáhají, milujeme se, ale ty příchody mě prostě vadí ☹
Doplňuji:
No alkoholik zas není kdyby byl tak by to vypadalo trochu jinak. Chodí na pivo jen jeden den v týdnu kdyby byl alkoholik tak by bez toho nemohl být pil by i v práci atd… ale tohle zase nedělá!!!

Nejlepší odpověď
Pecudka

Nebude to lepší, radím:,, NAJDI SI JINÝHO ! "

Další odpovědi
Lenjička

To, co ti řeknu se ti nebude líbit. Pokud řekneš: „Milujeme se, ale“, tak uteč pryč, dokud to jde.
Za prvé, nesmíš si říkat: „Vím že je to můj problém že nespim“, tím mu akorát dáváš moc a sama sebe urážíš. S kým musíš být celý život stůj, co stůj? Se sebou nebo s ním?? Ty jsi nejdůležitější na světě, ty musíš cítit, že jsi úplně šťastná!
Chlapovi, který ti vědomě ubližuje (nejspíš proto, že se cítí dobře, protože mu to dává moc – může tě vydírat: zůstanu doma, ale ty uděláš tohle, tohle a tamto), přeci nemůžeš porodit dítě! Víš, jak by to vypadalo? Musela bys kolem něj skákat sama a manžel by utrácel v hospodě!
Chlapi se nemění, vůbec ne, když by to mělo být tak rychle (narození miminka)!

Bude to bolet, bude to bolet třeba půl roku, rok. Ale dej mu ultimátum – buď ty nebo hospoda. A mysli to vážně. Buď silná a odejdi, pokud to bude možné. Musíš být svým pánem.

Zamiluješ se znova, budeš si už lépe vybírat a najdeš někoho lepšího než je tento muž.

(Neplácám hlouposti, byla jsem na tom podobně – přítel, se kterým jsem si plánovala budoucnost mě psychicky vydíral, abych dělala jisté fetišistické věci v posteli, že prý je to jediný způsob jak umí přijímat lásku. Pitomost!! Opustila jsem ho a ny ní jsem zasnoubená s nejúžasnějším a nejhodnějším člověkem na světě! Myslím především na sebe, ale v tom dobrém slova smyslu a on si mne za to váží a necítí se být jakkoli přidušován.)

Doufám, že ti to pomohlo. A i kdybys nenašla sílu toho muže opustit, buď svoje. Věnuj se sobě, miluj se. A snaž najít podstatu slova SEBELÁSKYPLNOST.

tuCZek

NO PROSTĚ ŽENSKÁ!
A vyložte si to jak chcete :)

dědapetr

Jsem muž a tak Ti říkám je závislák na hospodě pivu a kamarádech.Kdyby tě měl opravdu rád tak to vše obětuje.A ve jménu vaší lásky se toho vzdá.Já to udělal kvůli své ženě a nelituji toho,lepší než o ni přijít,zato by mě to nestálo!Hodně štěstí.

anonym

Kocino , kocino !! Tobe , i kdyz tu 100 lidi napise , ze ho mas nechat , tak ho asi stejne nenechas. ! Tak ja ti to pisu jen proto , abych JA mela ciste svedomi. 🙂 pa -iv-

Hlada

Váš přítel je alkoholik. Normální partnerský život s alkoholikem není možný. Buď léčení nebo rozchod. Co chcete jiného slyšet? Informací o alkoholismu je obrovské množství. Rozhodnutí je na vás, jaký život si připravíte.
Doplňuji:
Alkoholismus není počítačová jednička nebo nula, má svůj vývoj. Váš příběh je téměř modelový, jak se ze zamilovanosti a omlouvání postupně stane rodinná tragedie.

michael69

Váš partner je nejspíš tzv. piják.Prostě jak mu „bliká nádrž“ začne být nervozní.Na rovinu: Z pijáků je jen krůček k alkoholikům­.Výlečit alkoholismus je téměř nadliský výkon.Pijáci a hlavně alkoholici, jakmile nemají svou dávku alkoholu, bývají agresivní.Jak verbálně tak fyzicky.Zvažte docela vážně,jestli byste chtěla takového to otce svých dětí.Partnera ,který se bez hospody neobejde tak,že přichází až k ránu.Pokud se jeho pijáctví prohlubuje,ne­váhejte a najděte si jiného partnera.Alkogol je droga jako každá jiná a v tom není střední cesty.To že tam chodí kvůli kamarádům je typická obelhávačka(oni tomu skutečně věří a myslí,že jsou v pohodě) pijáků.Jde tam kvůli alkoholu jako i ti jeho kamarádi.Neuvě­domují se,že prvně belhávájí jen sámi sebe.Když se napije,připadá si silný a sebevědomý.Proto tam chodí a zažívá i tu iluzi stejně „sebevědomých“ pivních kamarádů.Jenže když vystřízliví,realita je pořád stejná.Alkohol není řešení.To je jen více či méně rychlá cesta k sebezničení. Nesnažte se ho předělávat či mu nějak pomáhat.Nejde to.To funguje jen u dětí(ty to ze své podstaty potřebují),ale u dospělých ne.Ti musí sami.A sami jsou zodpovědní za svůj život.

ten který je

Proboha když chodí jen jeden den v týdnu za kamarády tak to snad není nic špatného.Dopřejte mu také trochu svobody.Vám by se také nelíbilo kdyby jste nikam nesměla a Váš muž by chtěl abyste byla stále doma a u plotny.Trochu vzájemné tolerance a ne hned rozvod.