Gami.Pet

Proc to nejde?

Zkusila jsem svuj problem vyresit sama, mam program diky nemuz mohu presouvat aplikace na sd kartu ale urcite aplikace mi tam nejdou pise mi to ze potrebuji jakysi root, ten jsem hledala na google play a stahla spoustu aplikaci, k nicemu takze si nemohu stahnou nektere soubory. Proc musim mit takovou smulu, zrovna v den narozenin. Uz nevim co delat a doufam ze ty 300 Kc nevyleteli jen tak oknem.
Normalni clovek by si koupil pametovku dal ji do mobilu a bez problemu ale me to nejde, fakt super. Pomohl by nekdo? Jak to mam vyresit nevim si rady. Procetla jsem si tady ty otazky ale nepochopila jsem to, no spis jsem nenasla co jsem hledala. Jedna se o pametovou kartu kingston- pry dobra znacka.
Dekuji.

Nejlepší odpověď
Quimby

Root neni aplikace, jde o odemknutí mobilu i pro neschválené aplikace. Tak si na internetu zkus najít návod jak to udělat podle toho jakej máš operační systém(Android, iOS…)
Doplňuji:
Ještě bych doplnil, že na root se nevztahuje záruka, tím , že to uděláš si otevřeš plnou kontrolu nad mobilem a je tu možnost, že se ti ho podaří rozbít, zvlášt když o tom asi moc nevíš. Takže se ujisti, zda ti to za to stojí, raději požádej nějakého kamaráda, kterej se v tom vyzná ať ti pomůže.

Další odpovědi
Dochy

root je riziko. Jde nasatvit jen u některých verzí systému. (nestačí znát verze androida, jde o to, jak to výrobce telefonu seskládal).
Některé aplikace přesunout nejdou (zejména systémové – předinstalované od výrobce) a některé je lepší nepřesouvat (widgety, služby)