zjentek

Proč tak málo žen dělá něco proto, aby se cirka v 50 letech mohly na veřejnosti hýbat obdobně jako Dara R.?

Což má negativní společenský dopad napříč společností, neboť lidé bez pohybového nadání se takto městem plazí jako mumie též bez barvy a bez výrazu. Těžko se zamilovat do mumie. Děkuju.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=MmgNGql2T34&lis­t=PLkJzClULsfJw55e­yehpd18ylrWEo3Me0p&in­dex=28

Nejlepší odpověď
da ny

Možná proto, že je to neživí 😉

Asi znáš málo ženy.
Už jen ordinací nám projde mnoho 50 a 60 letých žen, s podobnou figurou.
Každá nemá zapotřebí, vynakládat „ranec“ za plastiky a modelaci figury. Prodlužování vlasů, nebo na to prostě nemají….
Na placení výživového poradce. Ty, které nemají dar od Boha, že co sní, to
vyjde ven, aniž by se tuky ukládaly a cukry měnily na tuky.
Nemají čas (vedle líného Ali paši s pivním sudem) na cvičení v posilovně a vše zaplatit….
Dnes je mnoho žen velmi aktivních v pohybu, sportech, turistice. Vypadají lépe, než mnohé 25 – 35 leté „dívky“.
Ročníky, kterým je 50 – 60, jsou „odkojené“ diskotékami a vrtět se umí skvěle. Na plesech se umí odvázat a mnohé strčí Daru do kapsy, skvěle se jí vyrovnají.
Většina 50 letých žen, dnes, z mého pohledu, vypadá skvěle a dostatečně o sebe dbají.
Ono také záleží na tom, co za balíka mají vedle sebe. Zda jsou finančně zdatné, nebo závislé na tom balíkovi a jak moc umí jejich úsilí (včetně starosti o domácnost a o ně) ocenit. Případně, za „on“ je schopen a ochoten „pustit chlup“, zapojit se ve společné domácnosti (obstarat sám sebe, studující děti a partnerku), aby ta „služka“ mohla o sebe pečovat 😉
Pokud prolije valnou část výplaty hrdlem, utratí za svékloníčky a zájmy, asi nemá žena chuť se o něco snažit 😉
Dost dobře se hýbou a vypadají i ženy 70 a 80 ti leté. Vdovy bývají spokojené, velmi aktivní, upravené. Ty už, některé „nemusí“ pomáhat dětem s opatrováním vnoučat.
Tady na západě, jsou převážně, samé fešandy!
Tak asi tak zjentečku. 😉

Další odpovědi
cochee

Co to je „hýbat se na veřejnosti?“ Pódiová performance není totéž jako chůze po ulici. Nebo si myslíš, že když jde Rollins po chodníku, že jde takhle? Mimochodem méně mi bude vadit plazící se „zombie,“ která ale nebude mít rozpíchaný pysk kilem klobásového jedu.

Dochy

Teda cos to sem dal za video? Až jsem se lekl, (Aby nedošlo k omylu – opravdu jsem si počkal až do doby co se tam Dara ukázala).
Znám dámy kolem 50 co stále uměj být elegantní a nemusej strašit na pódiu.

zjentek

Dochy a jsme u výhod těch, kteří neumějí vnímat dvě věci a více najednou. Já vůbec nevím, že tam s Darou byl ještě někdo 😃