Stříbrný

Proč tak brzy uzavíráte-zamykáte otázky, jako teď Mosoj s otázkou o šumu v mušli?

Chtěla jsem odpověď opalcovat, protože jsem odpověď nevěděla a poučila jsem se z ní a otázka je ani ne po hodině uzamčená.
Nemusíte mě palcovat, jen by mě to zajímalo, proč to děláte, vždyť otázky se stejně po 10 dnech zamykají adminem?
Doplňuji:
ad mosoj - ano, souhlasím, že odpověď byla vyčerpávající a správná, mně jde jen o to, abych mohla tuto odpověď kladně ohodnotit právě proto, že byla vyčerpávající a správná. Ale občas se toto stává, že otázka je uzamčená dříve, než stihnu udělit palce, takže jsem dotaz myslela všeobecně.
ad huxa - není třeba se tady navzájem urážet
ad lucijej - už jdu na to! aspoň uvidím, jestli to tedy ještě jde opalcovat i po uzamčení otázky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Odpověď vysvětlovala vše na co jsem se ptal a správně .
Pokud vím palcovat můžeš, alespoˇto ještě nedávno šlo.
Doplňuji:
Huxa , trvám na tom že nominovaná odpověď byla vyčerpávající a správná. Co jsi chtěl ještě psát ! Neměl jsi co! Již jednou jsem to tady napsal, nejsem s nikým v holportu a diktovat si nenechám. Zdar tuposti !

Další odpovědi:

Zlatý

Opalcovat otázky a ohvězdičkovat otázky lze, ikdyž je už otázka uzamečená.
Takže jestli mi ten palec ještě chceš dát, tak já to jenom uvítám :o)
Doplňuji:
Tak za prvý - u odpovědi jsem uvedla zdroj, odkud jsem to čerpala a za druhý odpověď byla neprosto stejná s odpovědí od předchozí otázky na stejné téma, proto, že po zadání do vyhledavače, vyjel odkaz na stránky, odkud jsem čerpala, jako první, takže jsme ho použili oba dva.

Stříbrný

někteří jsou tupí a věří první odpovědi, nejvíce mě zaráží otázky, kde se ptají na názor, odpoví teprve dva lidi a už to uzamykají... v otázce od mosoje je to pochopitelné

Palcovat samozřejmě můžeš. To uzamčení jenom už neumožní nikomu dalšímu odpovědět.

Diskuze k otázce

anonym

Palcovat lze kdykoliv, nominovat po uzamčení nikoliv, (ale to se tě netýká, dokud nemáš stříbro), i po uzamčení lze doplnit příspěvek do diskuze.
Kromě toho otázka tu už byla a nejednou, včetně diskuzí. Nováčci někdy tápou z neznalosti, kdežto mosoj velice dobře ví, co a proč dělá. Otázka je irelevantní, neb uzamčení palcům nebrání. Pokud ti dosud nestačilo 70 odkazů viz níže, je to smutné.
http://www.odpovedi.cz/…

Stříbrný

huxa

omlouvám se, asi jsem to špatně zformuloval a u věty s mosojem neuvedl podmět, je tam pochopitelné, že uzavřel otázku, jak píšete-odpověď byla vyčerpávající a správná, nebylo potřeba dalších příspěvků, nikoho jmenovitě jsem neurážel a už vůbec né mosoje

Zlatý

mosoj

V pohodě. Já jsem to později také tak pochopil.

Zlatý

annas

Otázku o mušli jsem vložila už dávno.

Zajímavé, že tentokrát opakování nevadí.

http://www.odpovedi.cz/…

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.