pusinka50

Proč tak brzy uzavíráte-zamykáte otázky, jako teď Mosoj s otázkou o šumu v mušli?

Chtěla jsem odpověď opalcovat, protože jsem odpověď nevěděla a poučila jsem se z ní a otázka je ani ne po hodině uzamčená.
Nemusíte mě palcovat, jen by mě to zajímalo, proč to děláte, vždyť otázky se stejně po 10 dnech zamykají adminem?
Doplňuji:
ad mosoj – ano, souhlasím, že odpověď byla vyčerpávající a správná, mně jde jen o to, abych mohla tuto odpověď kladně ohodnotit právě proto, že byla vyčerpávající a správná. Ale občas se toto stává, že otázka je uzamčená dříve, než stihnu udělit palce, takže jsem dotaz myslela všeobecně.
ad huxa – není třeba se tady navzájem urážet
ad lucijej – už jdu na to! aspoň uvidím, jestli to tedy ještě jde opalcovat i po uzamčení otázky

Nejlepší odpověď
mosoj

Odpověď vysvětlovala vše na co jsem se ptal a správně .
Pokud vím palcovat můžeš, alespoˇto ještě nedávno šlo.
Doplňuji:
Huxa , trvám na tom že nominovaná odpověď byla vyčerpávající a správná. Co jsi chtěl ještě psát ! Neměl jsi co! Již jednou jsem to tady napsal, nejsem s nikým v holportu a diktovat si nenechám. Zdar tuposti !

Další odpovědi
Lucijej

Opalcovat otázky a ohvězdičkovat otázky lze, ikdyž je už otázka uzamečená.
Takže jestli mi ten palec ještě chceš dát, tak já to jenom uvítám :o)
Doplňuji:
Tak za prvý – u odpovědi jsem uvedla zdroj, odkud jsem to čerpala a za druhý odpověď byla neprosto stejná s odpovědí od předchozí otázky na stejné téma, proto, že po zadání do vyhledavače, vyjel odkaz na stránky, odkud jsem čerpala, jako první, takže jsme ho použili oba dva.

huxa

někteří jsou tupí a věří první odpovědi, nejvíce mě zaráží otázky, kde se ptají na názor, odpoví teprve dva lidi a už to uzamykají… v otázce od mosoje je to pochopitelné

anonym

Palcovat samozřejmě můžeš. To uzamčení jenom už neumožní nikomu dalšímu odpovědět.

anonym

Palcovat lze kdykoliv, nominovat po uzamčení nikoliv, (ale to se tě netýká, dokud nemáš stříbro), i po uzamčení lze doplnit příspěvek do diskuze.
Kromě toho otázka tu už byla a nejednou, včetně diskuzí. Nováčci někdy tápou z neznalosti, kdežto mosoj velice dobře ví, co a proč dělá. Otázka je irelevantní, neb uzamčení palcům nebrání. Pokud ti dosud nestačilo 70 odkazů viz níže, je to smutné.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=uzamyk%C3%A1n%C­3%AD%20ot%C3%A1zek

huxa

omlouvám se, asi jsem to špatně zformuloval a u věty s mosojem neuvedl podmět, je tam pochopitelné, že uzavřel otázku, jak píšete-odpověď byla vyčerpávající a správná, nebylo potřeba dalších příspěvků, nikoho jmenovitě jsem neurážel a už vůbec né mosoje

mosoj

V pohodě. Já jsem to později také tak pochopil.

annas

Otázku o mušli jsem vložila už dávno.

Zajímavé, že tentokrát opakování nevadí.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-zpusobuje-ze-slysime-sumeni-more-kdyz-si-prilozime-k-uchu-morskou-musli