mikee.nikee

Proč si chlapy a pornohvězdy dělají obřízku ?

A jsou s ní nějáké výhody či nevýhody ?

Nejlepší odpověď
iceT

Obřízka se provádí ze zdravotních nebo hygienických nebo rituálních či náboženských důvodů.Rituálů v ČR moc nebude.
V podstatě jde o to,aby se předkožka snáze přetáhla přes žalud,a když je moc úzká,tak bývá pro muže někdy i bolestivé.

Další odpovědi
MK44

Úplné odstranění předkožky se provádí v některých komunitách z tradičně-náboženských důvodů. Například u muslimů a židů. Ale je rozšířená i v Americe, nejspíš jako nějaká móda. Po odstranění předkožky po delší době ty partie, které původně chránila, částečně znecitliví a takový muž, prý, „déle vydrží“. Na druhou stranu, u někoho dojde k dlouhodobým až celoživotním problémům s citlivostí, zejména je-li obřízka provedena ve vyšším věku. Organismu si na to už nezvykne. Částečné odstranění předkožky se provádí při potížích, jaké zmiňuje iceT, jen v nejnutnější míře, je-li to doporučeno lékařem. Jinak bych ji tam nechal. Je tam od přírody a asi má nějaký, ochranný, účel.