Lucy13

Proč se vlasy tak třepý?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Opotřebení, horký vzduch, žehlička, ale i slunce, změny teplot v zimě způsobují třepení – pravidelně navštěvuj kadeřnici a nechávej si zastřihávat konečky. Můžeš používat i kondicionér, gely na ošetření.

vecernice

Radši bych poradila nějakej balzám,nebo majonézovej zábal,než řešit nepodstatný chyby.

1popelka1

Já myslela, že se vlasy třepí, takže odpověď na otázku neznám, bohužel.

Miroslavst

Jak se zde již několikrát probíralo, nikdo není tak vzdělaný, učenlivý popř. může trpět nějakou psychickou poruchou týkající se psaní. z tohoto důvodu je netaktní upozorňovat jej na chyby.
Ano, vypadá to hrozně, ale buď to byl překlep, popř. výše uvedené.
Omlouvám se za to, ale připadá mi, že jste neomylná.

1popelka1

Kdepak, jsem omylná, stejně jako ostatní. Myslela jsem si, že je to nějaké nové poškození vlasu… hnedka mi to nedošlo…takže tazatelka měla na mysli třepení vlasů?… tak to už jsem doma…

1popelka1

Pokud tazatelka trpí nějakou poruchou, tak se omlouvám, že jsem ji nařkla, že nezvládá učivo základní školy.

quentos

Mně se taky třepí s měkkým ;{DD>

Miroslavst

Pro tebe to samé quentosi

led

môžte mi neznalej vysvetliť rozdiel medzi třepý a třepí (okrem písmena). Až tak ďaleko moja čeština nedosahuje. ďakujem

GM

No ty jsi to rozhrábla!