Gustav Husák

Proč se tu nahlašují otázky, které zde ješte nebyly?

To tu nikdo nechápe legraci? :D :D A propo. : Vždyť je to proti pravidlům a kodexu uživatele mazat takovéto otázky.

Proč se tu nahlašují otázky, které zde ješte nebyli?

Nejlepší odpověď
ivzez

Křivdíte zdejším uživatelům! Nikdo nenahlašuje otázky, které tu ještě nebylY.
Nahlašují se otázky, které porušují (už jste si je přečetl?) pravidla.

I smysl pro humor a vtip máme. Jenom někdy může být rozdíl v tom, že to,
co jeden považuje za vtip, může pro druhého být hloupost, nesmysl, …

Další odpovědi
Anikitos

Já bych nemazal žádné otázky, jen ty které by byly nějak hodně urážlivé, vulgární a zcela nesmyslné…
Kdyby by si někdo bral nějakou otázku osobně, třeba se ho nějak dotkla (i když by neobsahovala žádné přímé urážky ani vulgarismy), tak ať na ni odpoví-neodpoví = to je na něm, ale hlavně ať ji nemaže.

K opakujícím se otázkám. Co je na tom. Pro příklad: jedna otázka mohla být zadána před třemi lety, pozdějí za rok se zopakovala a teď ji někdo položil znova… Není to jedno? jsou tu noví uživatelé – nové názory a myšlenky, a fakta ohledně otázek se za tu doby mohly změnit, tak se klidně můžou zopakovat otázky, které už tu třeba 5-krát byly … :))

Malvína

Nesmysl. Otázka může být nahlášena až když je zveřejněna. Jinak to není možné.
Kterou otázku máte přesně na mysli?

ivzez

@Anikitos,

pokud někdo bere některou otázku osobně, může se jej dotknout,
urazit jej nebo např. jeho smysl pro spravedlnost, …

________

Opakující se otázky by se měly posuzovat individuálně. Např. na právní
otázky, na které jsou tu odpovědi podle dřívější právní úpravy (dnes už
neplatné), bych pohlížela jinak, než na otázku „Líbí se Vám seriál XY“…

Anikitos

Jistěže může, to jsem taky napsal, ale ať tu otázku pak neamže pokud vážně neobsahuje něco ”škodlivého.” :)

________

No však samozřejmě že individuálně, takhle všeobecně by to ani nešlo pro všechny otázky.

annas

Anikiotos

1.Je třeba rozlišovat názory, i když se opakuji, je možné se dovědět víc, i kyž často nepřinesou nic nového.

2. Odborné dotazy např. právního charakteru, zkrátka ty, které se mohly změnit.

3. Odborné dotazy, např. původy slov, přísloví, pořekadla, historie atd., tedy to, co zůstává a jde o doložená fakt.

Na mnoho otázek typu 3 jsem odpvídala, takže vkládám odkazy, pokud odpovím, zpravidla ještě něco dodám.
.
Ale v archivu jsou podrobnější odpvoědi než ty současné.

Myslím si, že tak nějak to posuzuje admin, některé dotazy s odkazem nechává, jiné maže.

Ale je pravda, že záleží na formulaci dotazu. I podobně znějící otázky mají shodnou odpověď.

Anikitos

Malvína

On to myslel tak, že se ta otázka neopakovala, ne? Ne, že ještě nebyl zveřejněna.. :) aspoň tak jsem to pochopil. :D

Malvína

Jo takhle 😁 Já jsem trubka… No jasně, máte pravdu 🙂

Gustav Husák

Takže jste ji nahlásila vy? No tak to vám pěkně děkuju… . Budu si muset dávat na vás pozor. Ale otázka zní: co teď?

Anikitos

Řekl bych, že nenahlásila, vždyť se ptala, kterou máte na mysli? :'D

Gustav Husák

Aha tak to se omlouvám. :D

Malvína

Nenahlásila jsem nic. Zvlášť, když jsem to napoprvé vůbec nepochopila. Viz. odpověď od Anikitos.

Gustav Husák

Ivzez : Přečetl. A nepochopil jsem proč ta otázka byla smazána.

ivzez

Která otázka?

Gustav Husák

Otázka/anketa komu se líbí úvodní písnička ze seriálu Chalupáři. A když jsem se díval do historie otázek, tak ta moje byla první. Takže zde předtím taková otázka nebyla. A navíc ten kdo ji nahlásil má minimální smysl pro humor, a asi ani nechce abych postoupil výše.

Anikitos

Tu jde o to, že otázka jde nahlásit z jakéhokoli důvodu, a to aniž by něco porušovala, tak je téměř vždy nenávratně smazána… :/