TONICK

Proč nejde nahlásit závadná odpověď?

Mám prohlížeč od Googleu a namísto odkazu na popup okno, kde bych mohl nahlásit závadnou odpověď se mi pomocí mřížky v odkazu „Nahlásit nefunkční odkaz“ stránka vždy jen přesune na svůj začátek.. Tolik lidí tady píše k odpověděm takové blbosti jen kvůli tomu, že doufají, že dostanou palec hore a vy funkci nahlášení zablokujete? To snad ne..
Doplňuji:
Vážení, abych to bral postupně:

ad mosoj: Ano, nahlášení závadné otázky mi v Chrome funguje, ale nahlášení závadné odpovědi ne.

ad Deli: A nenahlašovala jste závadnou otázku? Díky za informaci o prohlížeči, ve kterém Vám to fungovalo.

ad tom004: Milý drahý, mýlíš se v tom, že každý chce odpovědět dle svého nejlepšího vědomí. Jak tu již Deli zmínila, spammerů je zde dost. A považuji za spammery i ty, kteří na otázku např.: „Proč mi na mém starším telefonu nejde vyzvánění?“ odepíší: „Doporučuji si pořídit novější, dotykový displej. Divím se, že vůbec někdo se ještě uchyluje ke starším modelům telefonů. Já staré telefony odsuzuji.“. Copak někoho zajímalo jaký je jeho názor na starší telefony??

ad Dr.Axl: Bezchybný axle, pokud to tak opravdu je, tak to musí být novinka, protože to není dlouho, kdy se mi nahlašovat závadné odpovědi dařilo bez větších problémů a byli do několika hodin odstraňovány administrátorem. Je hezké, že sis přečetl pravidla a kodex, ale na to jsem se neptal 😁

Nejlepší odpověď
Deli

Také mi to funguje. Nahlašovala jsem min.týden nějakého šílence, který tu spamoval řadou písmenek… a šlo to.
Dokonce reakce admina byla okamžitá.
Prohlížeč mám Explorer.
Doplňuji:
Pravda, nahlašovala jsem závadnou OTÁZKU.

Další odpovědi
mosoj

Moc vám sice nerozumím, ale po otevření vaší otázky je dole pod textem „nahlásit závadnou otázku“ a zdá se že to pořád funguje, alespoň se dál otevírá další okno k výběru. Dál to nemám zapotřebí zkoušet.

anonym

Vážení, odpověď je prostá, stačí rozkliknout bodování uživatelů, kde se dočtete, že toto oprávnění přísluší jen stříbrným a zlatým.
TONICK je tu od února, já 20 dní, ale tohle jsem si pročetl včetně kodexu, než jsem se zapojil, abych respektoval daná pravidla.
Možná by nebylo od věci zmínit o jaký případ se jednalo, eventuálně pohnutky podobného „cejchování“!

tom004

Pokud tím není porušen etický kodex stránek,který jste si jistě přečetl,má právo kdokoliv položit svoji otázku.Hodnotit otázky,a přidělovat palce,hvězdič­ky,mohou registrovaní.A jes­tli jsou,nebo nejsou odpovědi „blbé“,tak já osobně jsem přesvědčen,že se každý snaží odpovědět jak nejlépe umí,a zná daný problém.A ne vždy,ta naše odpověď,je správná,nebo úplná.Proto je odpověď možné doplnit,nebo použít možnosti vložit příspěvek.Proto nahlásit závadnou otázku je v pořádku.A zrovna tak,je v pořádku,že nikdo,a nevím jestli to může udělat admin,by neměl mít právo mazat jednotlivé odpovědi,i když se někomu zdají .....

tom004

Možná se mýlím,ale určitě vím,že ironie a sarkasmus,jsou věci,které jsou také nevhodné pro tyto stránky.

anonym

tome z budějc, souhlasím s tebou a sympatizuji. člověk se múže mýlit, ale odpovídá slušně a za případný omyl se omluví.
Navíc myslím, že jsem nejméně 2× starší než tazatel a sám jsem mu vykal, jeho familiární reakce s tykáním mi připadá přinejmenším nevhodná, asi mu pojem slušnost a etika nic neříká.