natybubu

proč se na odpovědi.cz většinou uděluje více palců na dlouhé otázky…

proč se na odpovědi.cz udělují většinou palce na dlouhé otázky a ne třeba za krátké stručné a někdy i lépe řečené odpovědi??? např. někdo odpověděl 3slovy a měl 1palec (ode mne) a někdo to měl na 9řádků a měl tam hafo palců
neřikám že by všechny odpovědi měli být krrátké a stručné někde je to potřeba aby byly delší ae proč tam je u těch dlouhý nespočet palců??

Nejlepší odpověď
led

Záleží veľmi aj od odpovedajúceho, veľa užívateľov uprednostňuje meno ako značku kvality,
žiaľ, bez overenia si správnosti textu

Další odpovědi
anonym

Nepleteš si odpověď s otázkou? Já například mnohdy obsažně odpovídám na otázky náhodných uživatelů. Většinou se jedná o „psí“ problematiku a většinou není odpověď,přestože dost dlouhá,ohodnocena vůbec, neboť tito tazatelé o možnosti poděkování tímto způsobem často ani nevědí a většina stálých uživatelů na takové otázky „nechodí“. Přesto se snažím dostát původnímu účelu Odpovědí a věřím,že si odpověď zadávající alespoň přečte a pomůže mu. body nikdy nebyla moje priorita ani nemám přehled kolik jich mám, natož sledovat zda mi nějaké nezmizely…Mám i otevřený profil, takže se může každý podívat na co se ptám i jak odpovídám,případně mě bez problémů kontaktovat. Howk!

anonym

Natybubu, jsi zde teprve druhý měsíc, tak se ještě teprve rozkoukáváš. Hodnocení otázek i odpovědí zde bylo již přetřásáno mnohokrát. Nemyslím si, že je to délkou textu a že tomu odpovídá počet přidělených hvězdiček nebo palců. Boduje se tu tak, jak se boduje. Je třeba se s tím smířit, že někteří nebodují správnost odpovědi, nebo smysluplnost otázky, ale své vyvolené. Takže počet bodů takto nashromážděných ještě nevypovídá o tom, jak jsou otázky nebo odpovědi komu prospěšné.
Je nutno brát to zde jako zábavu a občasnou možnost se něco nového dozvědět, něco se přiučit a příliš se nesnažit toto vše pochopit. Pokud se budeš příliš ptát, staneš se nepohodlná a potom třeba neoblíbená. A věř, že o tom mám plné právo psát. Je to mnohdy legrační, jak někteří lidé tento virtuální svět vzali za náhradu reálného života.

bolak

Jsou lidi co dokážou poskytnout plnohodnotnou odpověď v jedné větě a jsou lidi který napíšou šest odstavců a k odpovědi se ani nepřiblížej.

Já tudle dostal 10 palců za 7 písmen, a to sem ani pořádně nečet otázku. Nejspíš to bylo tím že jsem vyvolený > http://i.idnes­.cz/05/122/ma­xi/LFf9f1f_vlad­ko_v.jpg ale i tak, je to 1,43 palce za písmeno!!!

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-cem-spite
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-neustale-klesa-kvalita-otazek-a-odpovedi

led

bolak, to bude asi tým, že tie odpovede boli presné, nebola tam otázka, „…a čo robíte?“

bolak

já myslím že moje odpovědi nebyly ani přesné ani dobré, já mám na kvalitu odpovědí takový vlastní měřítko, když najedu kurzorem u své odpovědi na ten zelenej paleček, a objeví se mi tam text „Dr.Axl“, tak vím že je má odpověď přesně taková, jaká má být a že na ní můžu být právem hrdý

anonym

No, vidíš to. A teď krásně boduje led se svou třířádkovou odpovědí.

led

ocko, dlhá odpoveď, ale aj tak, šup tam bodík :)