Natt

V čem spíte?

Pyžamo, noční košile, nazí? Nebo něco jiného?
Doplňuji:
Tak já teď v létě spím ve velkém tričku, nebo nahá a v zimě v pyžamu. Když je opravdu velká zima, tak si vezmu takové ty huňaté ponožky, ale v noci si je stejně nevědomky sundám.

Nejlepší odpověď
bolak

V posteli.

Další odpovědi
huxa

teď v létě jen trenky, v zimě pyžamo a ty úchylné termo ponožky :3

Deli

V létě nahá, v zimě v krátké košilce (míváme v ložnici max 17 st.C).

Elile

V zimě pyžamový kalhoty + tričko, v létě pouze tílko + kalhotky, či nahá :)

anonym

Záleží především na teplotě v pokoji. Momentálně spím v tričku s krátkým rukávem a ve spodním prádle – což při teplotě třeba okolo nuly nelze. 🙂

michykostra

V létě volné tričko a kalhotky. V zimě pyžamo a ponožky, které si při spaní sundám :)

Rocker

Už od 13 let spím nahý.

saboo

v rouše Adamově. není na tom nic. a je to nejlepší.

honza19hk

nahý,proč se pařit v nějakých hadrech. I v zimě chrápu nahej.

aramah

To není jednoznačný, záleží kde jsem a ským jsem :))

Michal Kole

pyžamo.

Úchylné je spát v ponožkách

Syd

v teplákách a triku a zásadně v ponožkách

quentos

Obyčejně v noční košili; v těchto úmorných vedrech nahý.

SickBreed

Dá se říct že nahý, ale do peřiny/deky se namotávám tak intenzivně, že bych jí mohl označit za oblečení 🙂

Hohny

Za jakéhokoliv počasí a ročního období nahý. Někde mimo domov občas v trenkách, ale trpím.

Kamionacka09

Uz porad spim jen naha.

Kohut57

Podobně jako Bolak, ale umím usnout i ve vaně. Tam pak zásadně bez plavek.

Asari

v létě triko a spoďáry
v zimě normál pyžamo

pizlicka

v lete vrsek od lehouckeho pizamka,v zime pritelovo pizamko:-)

Mers

Na jaře v pyžamu
V létě v pyžamu
Na podzim v pyžamu
V zimě v pyžamu

Jan Paulus

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Táto téma tu bola už viackrát zodpovedaná, skúste si to vyhľadať skôr než príde Veľký kritik.
Dokonca sa tam riešilo aj Adamové a Eviné rúcho.

manon

Jsi roztomilá, led :) Zní to málem jako „děti, honem si ukliďte hračky, než přijde taťka a bude se zlobit“ :)

led

A taťka príde, to si buďte istá. On vám to spočíta.

manon

:)