Proč se mi de někdy napsat sms dlouhá 160 znaků a jindy zas jen 60?mám O2

Mám nokii C2-01 a furt to blbne jednou napisu sms o 160 znakách pak jen o 60 což je celkem na prd.Mám od O2 nějaký tarif ale jméno si bohužel nepamatuju.A ještě se chci zeptat jestli někdo neví kolik u O2 stojí sms do zahraničí.Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Používáte diakritiku? Bývá to většinou tak, že to povoluje 60 s diakritikou a 160 bez

Další odpovědi:

Taky myslim, že je to diakritikou, nepíšete T9? Když se umažou háčky čárky, mělo by to přeskočit zpátky na 160 znaků. Jinak někde v nastavení textových zpráv půjde změnit, v jakém formátu se má zpráva psát - aby psala bez diakritiky.
Jinak sms do zahraničí na české číslo stojí stejně, jako do ČR, na jiné číslo dle roamingu, ale do EU tipuji cca 3,30,-

Zlatý

Tajk jak píše SabinaBSE. Není to žádným tarifem ale nastavením telefonu ! Jako znak se počítají i mezery a diakritika. V telefonu se diakritika dá vypnout.

SabinaBSE

Doplňuji:
http://cs.wikipedia.org/…

Zlatý

Nejspíše to píšeš přes SMS bránu O2 v neregistrovaném režimu - nejsi přihlášená k SMS bráně na serveru 1188.cz nebo to píšeš v aplikaci pro posílání SMS přes O2 SMS bránu, která nevyužije připojení přes přihlášení.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.