doney gal

Zjistí mi na 1188 jméno uživatele čísla mobilního telefonu?

Znám jedno číslo mobilu. Potřeboval bych zjistit, čí je to číslo. Z jistého důvodu na to číslo nemůžu zavolat. Když bych zavolal na 1188, tak by mi to jméno řekli?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… tak zavolej z budky …

Další odpovědi
lexx

myslím že ne, nastává kolize zákona ochrany osobních údajů č.101 / 2000 Sb.

gecco

Ne…
Určité ne…
😉

Lamalam

Zcela určitě ti to neřeknou, protože nesmí a protože existují předpacené anonymní karty. Normálně na to tvé choulostivé číslo zavolej z jiného telefonu a zeptej se.

kodl67

Jen firmy,podnika­tele,řemeslní­ky.Zavolej jim a uvidíš.Bacha!Minuta přes 30 kč

BratrCukr

Pokud to lze vygooglit, pak ano, ale z databáze operátora to vytáhnout nesmí. 1188 je v podstatě „google na telefonu“, když nemáte internet po ruce.