Roky

Proč se mě neposunuly hodinky řízené radiovým signálem

Nejlepší odpověď
dudu

S velkou pravděpodobností je příčina v docházející baterii.

Další odpovědi
mosoj

Nepřijaly signál. Až budeš na nějakém místě s lepším příjmem. Nastaví se. pokud ovšem nemají poruchu.
Pokud to tak je tak se ti vůbec čas neaktualizuje. Žádný.
Doplňuji:
Ta slabá baterka na tom může mít také podíl.

Pajavesa

Slaba baterka ci zarusene misto – doporucuji dati nekde k oknu a vyzkouset, zda si DCF77 signal chytnou.
See http://www.hw­.cz/teorie-a-praxe/dokumen­tace/vysilani-casoveho-signalu-a-dcf77.html pokud by zajimalo vice, jak funguje …

anonym

Asi je máš nastavené na signál (vysilač), který na zimní čas nepřešel…