štamgast

Proč se kauza Vladimíra Růžičky dostala na veřejnost zrovna před MS v hokeji?

Kdo to zrovna teď zveřejnil?

Nejlepší odpověď
mosoj

Neobracej vinu. Spíš se zeptej jestli to měl Růžička zapotřebí. Korupce jako vyšitá.
Doplňuji:
No to oni budou, už to vlastně dělají. Hnus.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Já si také myslím, že je jedno kdy se to dostalo ven. Přece to nebudou tajit a zveřejňovat až po MS.

Pepa25

Protože teď to má větší efekt … (tím V.R. neobhajuji)

Mirdas

Možný záměr v tom asi bude.
Udivuje mne i to, že korupci zveřejnil člověk, který úplatek ze své vůle dal aby pro svého syna získal určité výhody.
Asi je ze svého podnikání na takový postup zvyklý. Od něho bych si žádnou zakázku neobjednal.

anonym

http://www.frek­vence1.cz/radi­o/zaznamy-poradu/ruda-zpiva-dnes-je-trenink-u-staryho-ruzicky-penize-dej-do-rulicky-16678