AmazedWolf

Také sledujete MS v hokeji?

Nejlepší odpověď
briketka10

Ano. Nyní vedeme nad Ruskem 2:1 Hurá :)
.............­..............
Nevím, kde jsem vzala, že vedeme 2:1, ale
vyhráli jsme 3:0, asi jsem pořádně neviděla
na světelnou tabulku 😁

Další odpovědi
Kepler

Tak to je pro mně obrovské překvapení, nesledoval jsem to. Naposledy jsem řval jak tygr, když naši porazili CCCP 4.3 a 3:2 po zahájení okupace a pak ještě Nagano. Pak jsem MS sledoval čím dál míň, protože to šlo od jedničky k nule. Tohle je ale bomba. Asi znova nainstaluju ČT sport!

marci1

Samozřejmě. Vyhráli jsme a to je boží. 🙂

anonym

Nesleduji.Jako mladý jsem sledoval, ale po revoluci jsem zjistil, že jsou důležitější věci než sport (hokej, kopaná) a tím to pro mně skončilo.
Protože tím, že někde vyhrajeme, mně nikdo práci nedá, chleba se nezlevní a všichni zaměstnavatelé říkají, že jsem starý a proto jsem pro ně neperspektivní.

quentos

Nesleduju, jde to mimo mě… proč bych tím ztrácel čas, výsledky si přečtu potom :{)>

anonym

ano a nejvíc, když máme Rusa na lopatě

mosoj

Sleduji a co má být ? Také sleduji mnoho dalších oborů.

briketka10

Keplere

Já jsem se dívala na začátek na slovenský program :)