Odpovědi.cz

Jak budete sledovat MS v ledním hokeji 2015?

Protože v těchto dnech začíná být hokejové šílenství všudypřítomné, zajímá nás, mezi jaké fanoušky patříte vy?

K odpovědi můžete doplnit, jakou fanouškovskou výbavu vlastníte (dresy, vlajky, klobouky a další).

Nejlepší odpověď
anonym

On je nějaký hokej? To já nesleduji...

Když si chlapy vyrazí na hokej,tak se nemají šanci seznámit s normálníma holkama.

Další odpovědi
marci1

Budu se dívat doma na televizi/internet

Tak různě, v televizi, v restauraci. Mám barvy na kůži, tak si namaluji na obličej českou, popř. i slovenskou vlajku. Dnes hráli naši 5:5 se Švédy a byli dobří, hlavně ten mladý Dominik Simon, samozřejmě jsem ráda, že hraje Jágr. 🙂
Doplňuji:
Škoda těch nájezdů a konečného výsledku 5:6 pro Švédy. ☹

quentos

On je nějaký hokej? To já nesleduji...

nikdy jsem nebyl sportovní fanda – výsledky si zjistím zpětně, budou-li pozitivní, potěší, ale že bych sdílel davové šílenství, to ani náhodou…

arygnoc

Budu se dívat doma na televizi/internet

tu (veľká británia) sa naživo ms v hokeji nevysielajú a v hospode už vôbec nie.
takže iba na nete.

;-Q

dudu

Budu se dívat doma na televizi/internet

JájsemRaibek

On je nějaký hokej? To já nesleduji...

Chleba levnější nebude, ba naopak bude dražší, protože se může stát, že pekárna dá chlebu název spojený s hokejem a zdraží.

Agneta

Když chlapi vyrazí na hokej, uděláme si s holkama mejdan

ten který je

Budu fandit jinak

Doplňuji:
Hokej budu sledovat jen tak okrajově a raději se budu snažit odpovědět na nezodpověděné otázky na odpovědi.cz 😉

cochee

Budu se dívat doma na televizi/internet

Doplňuji:
Mě zajímá spíš hokej klubový, zejména hrají-li moji milášci 🙂 mistrovství světa už mi přijde daleko víc business než sport. ☹

dědapetr

On je nějaký hokej? To já nesleduji...

Šílenství se ne zúčastňuji žádného. Rači se budu věnovat vnoučatům,přímé užitečněji strávený čas.

mosoj

Budu fandit jinak

Na silné teamy se podívám v Tv, ale bez cirkusu. Je to jenom hra, někdo vyhrát musí.

Awe

Budu fandit jinak

Sleduju jen to na co sem si vsadil…Čekal sem že to švédsko dá a takhle to pohnojit ke konci no strašné

zzzlatokopka

Půjdu se podívat přímo do arény na některý ze zápasů

🙂

ReHu

Budu se dívat doma na televizi/internet

Ná autě mám vlaječky 🙂
Doplňuji:
Velká škoda, že to naši na konci neudrželi :'(

RyuzakiKate

On je nějaký hokej? To já nesleduji...

Ééé co? Už zase?

setapouch

Když chlapi vyrazí na hokej, uděláme si s holkama mejdan

:D

suaeda

Budu fandit jinak

Doplňuji:
Občas se na nějaký zápas v TV podívám.

ivzez

On je nějaký hokej? To já nesleduji...

anonym

Budu fandit jinak

Doplňuji:
Sleduji jen sporadicky,to až se snad naši probojují do dalších bojů a medaile.
Jen obdivuji Jágra,všichni říkají,že je na to starej a on byl nejlepším hráčem večera,jak jsem zaslechl v rádiu.

bestak

Budu se dívat doma na televizi/internet

Theres-blue

Budu se dívat doma na televizi/internet

STUDENTKAEVA

Budu se dívat doma na televizi/internet

melanie

On je nějaký hokej? To já nesleduji...

střevo

Vyrazím na promítání do restaurace/hospody

anonym

Jó neplašte mě ani teď a v zimě už vůbec!?Raději mi umažte bezdůvodně 8 bodů jako před hodinou!?3:1 pro…

cochee

Ty jsi čéče celkem divočina. Osm bodů, to jistě není jen tak bezdůvodně.

anonym

Domnívám se,že je to z nepochopení nějakého zatvzelého bručouna,ale to nevadí,najdou se i pravý gentlemani,kteří se nebojí otevřeně zachatovat jak se suší a patří a to mě těší,no co,život jde dáál…

JájsemRaibek

Pumíku, je možné, že to bylo jinak a zbytečně podezříváš. Mně taky zmizely body, jasný, ony totiž zmizely za aktuality, kde se nepřičítají. Tedy přičítají, ale pak zmizí.

annas

Důvod úbytku bodů nebyl kvůli tomu, že šlo o aktuality, ale někdo nahlásil otázku v kategorii Aktuality. Admin ji nevrátil. Když někdo nahlásí otázku, body zůstávají až do doby, kdy admin rozhodne, zda otázku vrátí nebo potvrdí nahlášení – pak teprve se body odečtou.

anonym

…je dobrý vědět,ale přišlo mi už oznámení na e-mail,že prý něco vulgárního,nebo co prostě 3 dny stará vykopávka a měla jsem na to nějaké likes,asi 5,zbytek asi jak říkáte za ty aktuality,díky.

Agneta

JájsemRaibek >>> teď ještě není, je to „lední“ – takže v zimě, asi v prosinci