Jahoda

Budete se dívat na dnešní hokej Česko vs. Lotyšsko?

Budete se dívat na dnešní hokej Česko vs. Lotyšsko? Já, ačkoliv jsem žena, tak ano. ;o). A co Vy? Budete se taky dívat? Začíná to v 01:15hod. na Programu ČT 2. :)

Nejlepší odpověď
quentos

nedíval jsem se nikdy, nebudu ani teď; nechává mě naprosto chladným ;{)=

Další odpovědi
ten který je

Jahůdko já to nevydržel.Přiznávám se u nás v restauraci byl přenos ale sešlo se tam tolik známých lidí, že jsem odpadl. ☹ Ještě štěstí že zítra mám volno a bude klid na lůžku. 🙂

panenka

já jahůdko ne to já už dávno budu spát

Tombik

Že váháš %)

OuSí

NO jasně že budu ;) :)

usteman

ne ale budu se dívat na reprízu.