Proč se dávají k hardwaru tak krátké kabely většinou do 1,8 m ?

Nebylo by lepší, kdyby byli 3 verze jedna bez kabelů levnější, pak s kabely 1,8 a nakonec dražší verze s delšími kabely ?

Nejlepší odpověď
mosoj

Vždyť je to jedno. Někomu to stačí a komu ne tak si ihalt koupí delší ten co potřebuje.. Stejně delší jak 5 m se nedoporučují.

Další odpovědi
VoxMortis

Proč ? Aby ses měl čemu divit. Vždyť co by z toho měli ? Mají vydávat tři různá balení jen proto aby si každý vybral jak chce dlouhý kabel ? To je nesmysl. Pokud chceš delší musíš s koupit…

DDarent

Hardware je u počítače, takže stačí 1,5m.....Kdo chce víc, tak si dokoupí prodlužovačky na kabel, který odopovídá…Kdyby bylo víc verzí, tak by na každé krabici muselo bejt zvášt doplneno, čimž by museli mýt 3 výrobní linky, na kterých by udělaly stejně věcí, jako kdyby měli jednu.......Pro­dělaly by......