Pokročilý

proč se chlapům líběj velký zadky? bylo to tak už v pravěku(věstonická venuše) tu sošku udělali jako ideál krásy

Doplňuji:
zatím mi vlastně nikdo neodpověděl na otázku

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Muži si vybírají širší pánev, protože od ní očekávají vyšší plodnost. Ne vědomě ale pudově. Odpovědí na tuto poptávku bylo, že ženské geny začaly trochu šidit přidáváním tuku do boků. A to až po pubertě. Všichni víme, že malé holky nemají výraznější zadky než malí kluci.
Osobně nepreferuji žádné kobylí proporce, to mě spíš odpuzuje. Ale nějaký zadek by ženská mít měla, to jo. :-)

Další odpovědi:

Stříbrný

Neznám jedinýho chlapa, kterýmu by se líbily velký zadky

Zlatý

Proč píšeš chlapům?
Není chlap jako chlap a ne každýmu se velký zadky líbí.

Zlatý

Některým mužům se to líbí ( asi jsi shlédl film "Fotograf" o J. Saudkovi ). Možná je to vzrušuje, dělá jim dobře, že si mají na co sáhnout.
Věstonickou Venuši údajně vytvořila žena, tak nevím. Ale kdysi si muži vybírali opravdu ženy více lepých tvarů, aby měli jistotu, že jim porodí zdravé a životaschopné děti.
V dnešní době mají muži různé představy o pozadí ženy. Někomu se líbí menší, někomu větší. :-))

Pokročilý

mě se velký zadky nelíběj!

Bronzový

Sexualita je prostředek pudové potřeby přežití druhu. Tedy jen samotná schopnost porodit. Načež specifikace toho, co vlastně může porodit. A zda by takový potomek mohl také udržet rodovou linii... Načež bujná prsa pro kojení, široká pánev k schopnosti porodit, vzhled atp. pro budoucnost rodu. To vše řeší sexualita a přitažlivost. Jak již jsem v jednom topicku psal: Pudy nás vedou k přemnožení a snaha o "civilizovanost" nás reguluje. Takže nic není špatně.

Pokročilý

Nikdo neodpověděl, protože se nikomu obří zadnice nelíbí.

Zlatý

Co to je velký zadek ? Kde začíná jeho rozměr ?

Stříbrný

a jak to víte ?

Mě se teda velký zadice vůbec nelíbí,nesouhlasím se SAMBOU!
Doplňuji:
Ženská s velkou zadnicí je pro mě jako usedlá selka,mám rád holky,co pěknou prdelku mají,co je tak do ruky a ne ty maminy fuj usedlý!

Diskuze k otázce

Zlatý

Alesh

@Samba: my se neznáme? :-) Otázka velikosti je relativní a u zadku obzvláště. Je pravda, že míň je někdy víc. :-)

Stříbrný

Samba

ne, neznáme se, nebo ano? Co to má s velkým zadkem?

Zlatý

Alesh

přemýšlej, prdelko :-)

Stříbrný

Samba

já to chápu, větší se ti líbí víc, to není tak těžký pochopit :-) prdelko :-)

Zlatý

Alesh

přišlo mi, že ne ;-)

Stříbrný

Samba

V mojem okolí známých není jeden chlap, kterýmu by se velký zadky líbily. OK, vezmi si krejčovský metr a změř nějaký ženě zadek, když uvidíš větší číslo, než 100, tak už je to velkej zadek. To neříkám já, před chvílí jsme o tom zavedli doma "vážnou" debatu

Pokročilý

dgfdgf

Sambo vy jste zavedli debatu o velkých zadcích? já myslim že jsou chlapi kterejm se líběj malý i velký zadky anebo kterým se líběj spíš velký

Stříbrný

Samba

já ne, jsem čistá, jak slovo boží, ale i tak říkám, že není zadej, jako zadek, navíc ve většině případů je to tak, že když je velkej zadek, tak ten pas je taky neviditelnej, prsa, boky a zadek je jedna velká koule :-)

anonym

Jaké je slovo boží?Proč jej neznám?

Zlatý

Hlada

Já to zas tak černě nevidím.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.